Dítě v 17 ....

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.5.22 22:07

Dítě v 17 ....

Dobrý den, je mi 17 let a poslední dobou mám myšlenky na dítě vždy jsem jen přemýšlela jaké by to bylo mít miminko
Ale poslední dobou si říkam že miminko opravdu chci nafukuji bříško a koukám do zrcadla jak by mi slušelo bříško koukám všude na soc. sitich na miminka a říkám si jak asi bude vypadat moje miminko.
S přítelem sme se už dříve bavili o miminkach o budoucnosti atd. a já mu řekla že chci dítě tak v 17 ale teď když ho fakt chci a je mi 17 tak nevím jak mu to říct bojím se jak zareaguje.
Byla bych moc ráda za nakou radu. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28391
19.5.22 22:11

Co třeba zapojit mozek a říct si trošku sebekriticky, kde budeme bydlet? Kdo to dítě bude živit? Co dál s životem bez dodělané školy? Miminko není jen něco hezkého, on je to sakra nářez. :roll: to není panenka na focení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.5.22 22:12

Nekoukej na fotky miminek a nedělej si představy realita je pak jiná copak péče o miminko se zvládnout dá ale finance? Vždyť nejsi ani dospělá a bejt závislá na chlapovi je teda na led nikdy nevíš co se stane můžete se rozejít atd a co potom budou tě živit rodiče? Budeš čekat na alimenty…navíc je ti 17 užívej si s přítelem život na plný pecky protože když si teď uděláš dítě pak už si užiješ leda tak plinky a bepanthen… :D počkej pár let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 22:14

@pikola přítel je dospělý chodí do práce bydlení by nebyl problém
Sice mi je 17 let ale mám něco v hlavě moje sestra má miminko a dokážu se o svoji neteř opravdu postarat…
Moc dobře vím že dítě není jen tak a že to není sranda ale svým touhám po dítěti neporucim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
19.5.22 22:14

Ne, ještě se nemnož. Možná raději vůbec.

Příspěvek upraven 19.05.22 v 22:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.5.22 22:18

@Eliška8321 jenže tady nejde Oto že zvládáš péči o miminko to já zvládla ve 13 taky ale co peníze a další věci? A že přítel chodí do práce? Nikdy nevíš co se stane jak jsem psala můžete se rozejít a pak budeš dělat co? A už podle toho jak píšeš je poznat že nemáš na to být teď máma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 22:18

@lucad77 jak vidím tak tu jsou ženy který rozum mají a který ne a nezlobte se na mě nechci vás jak urazit ale vy asi rozum nemáte myslím si že to je každého věc jestli se bude rozmnožovat a nebo ne a jestli máte naky problém s tím že se chci rozmnožovat tak to nekomentujte děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 22:22

@Aneta.Nikl ano máte pravdu že se může cokoliv stát můžeme se rozejít
A tak nák si uvědomuji že bych teď mít dítě neměla že bych ještě měla počkat jen sem to od někoho staršího potřebovala slyšet (přečíst ) a vidím že by dokážete poradit ale to že mi tady někdo píše že se nemám raději rozmnožovat vůbec..? Myslím ze to je moje věc
Jinak vám děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15662
19.5.22 22:23

Nejdřív dostuduj, aspoň 2 roky odpracuj a pak si porid rodinu. To je sice hezky, že přítel má bydlení a práci, ale co když se na tebe vykasle? Kam s tím dítětem půjdeš, jak ho uzivis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
19.5.22 22:24
@Eliška8321 píše:
@lucad77 jak vidím tak tu jsou ženy který rozum mají a který ne a nezlobte se na mě nechci vás jak urazit ale vy asi rozum nemáte myslím si že to je každého věc jestli se bude rozmnožovat a nebo ne a jestli máte naky problém s tím že se chci rozmnožovat tak to nekomentujte děkuji

No s mým rozumem si starosti vážně nedělej, spíš s tím svým. Tak hodně štěstí s mimískem. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 22:26

@JancaS84 srdce říká že dítě chci ale mozek říká že ne že je čas nejdřív škola, práce, bydlení atd. jen jsem to potřebovala od někoho slyšet potřebovala jsem poradit proto jsem sem napsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
19.5.22 22:27

Dodelej školu, aspoň maturitu, odpracuj dva roky a během toho se vezměte. Pak si porid miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28391
19.5.22 22:28
@Eliška8321 píše:
@pikola přítel je dospělý chodí do práce bydlení by nebyl problém
Sice mi je 17 let ale mám něco v hlavě moje sestra má miminko a dokážu se o svoji neteř opravdu postarat…
Moc dobře vím že dítě není jen tak a že to není sranda ale svým touhám po dítěti neporucim

Ale ty nejsi dospělá. Nebydlíte spolu, živí tě řidiče. Že vidíš na pár hodin něčí dítě vůbec nic neznamená. A my co ti tu radíme tak už asi nějaký děti máme :roll: bez tady s tím návrhem za rodiči a uvidíš jak budou asi reagovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 22:29

@lucad77 budu vás raději ignorovat…
Nechci být drzá na starší než sem já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
19.5.22 22:31
@Eliška8321 píše:
@lucad77 budu vás raději ignorovat…
Nechci být drzá na starší než sem já

To bude nejlepší. Jsem už stará a nesnášenlivá bréca, která nemá pochopení pro mladistvé matky. Pardon. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat