Dítě x houby

107
14.8.05 15:07

Dítě x houby

Ahoj,nevíte od kdy mohou děti houby,aby nezatížily jejich organismus ? Malé jsou dva a dnes chci vařit houbovou omáčku. Díky za odpovědi.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
14.8.05 15:25

Ahoj Bubo:)

Podle dr. Gregory (píše knížky o výživě dětí) houby ne do 3 let věku dítěte. Ale jednorázově tím asi nic nezkazíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
14.8.05 15:53

Myslela jsem si to,díky.Tak to aspoň můžu pro nás pořádně okořenit:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
14.8.05 17:33

Taky jsem četl článek, jak jsou na jednu stranu prospěšné, na druhou velmi nebezpečné hlavně pro dětský organismus, takže rozhodně prý ne..

Ale také si myslím, že jednou by se nic nestalo.. spíš jde o to nezařadit to jako běžnou složku potravy…

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
14.8.05 23:26

Ahoj holky,
malýmu jsou tři roky a popravdě mě přijde zbytečný ho zatěžovat houbama,takže mu je nedávám.Z houbovky mu je vyberu a jak si šmakuje.
Myslím,že čím dýl tím líp.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
15.8.05 11:45

Já si zdovolením dovolím položit taky jeden dotaz k danému tématu : co houby a kojení???
Moje mamka mi říká že bych je jíst neměla když kojím. Já si to nemyslím a klidně je jím a jedla jsem je i loňskou sezonu. Zajímalo by mě jestli o tom někdo něco nevíte a jaký na tohle máte názor.
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
16.8.05 11:54

Mě taky mamka řekla, že houby do 3 let ne. A ani já, když kojim. Zatěžují snad játra? Mam dojem, že snad obsahují hodně škodlivin z dešťové vody.
No, já se jima neláduju, ale tu jsem měla pár žampionů na pizze, tu jsem měla jednou houbovku, tu jednou smaženici. Ne pravidelně a moc, jen fakt párkrát a to ještě vcelku nedávno, že malá není úplně malá. Nicméně se jima nefutruju a malé je do těch 3 let dávat nebudu.Ale mimořádka nic určitě neudělá, pokud víš, co to opravdu za houbu je :wink:
Gabča a Barča, 10,5měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama