Dáváte dítěti konopný čaj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 13:57
Dítěti konopný čaj ?

Zdravím, dáváte dětem konopné čaje? Přišla mi dcera od tety a přišla mi malinko mimo. Když jsem se zeptala, jestli nemá žížu, jestli nechce napít, tak mi řekla, že tam pila konopný čaj. Teta je taková bylinkářka, leje do sebe byliny na kde co horem dolem. Prý jí konopný čaj nikdy neublíží na rozdíl od ovocných s. aček ze supermarketu plných chemie a éček. Mě se to teda moc nepozdává. Jíme celkem zdravě, ale zas nemáme všechno v bio kvalitě. Jak to máte vy?

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2726 příspěvků 28.03.18 14:05

Pokud vim, tak thc se uvolnuje v alkoholu nebo tuku. Takze v caji neni. Pokud nebyl s rumem.:)

Ale i tak je to dost divne davat diteri konopny caj.

A nevim jake zna csje ale co je v ovocnych za chemii a ecka? Krom tech granulovanych tedy.

Anonymní  28.03.18 14:08
@Alyss1 píše:
Pokud vim, tak thc se uvolnuje v alkoholu nebo tuku. Takze v caji neni. Pokud nebyl s rumem.:)

Ale i tak je to dost divne davat diteri konopny caj.

A nevim jake zna csje ale co je v ovocnych za chemii a ecka? Krom tech granulovanych tedy.

Ne granulovaný, normál pikwick. Já jsem teda z toho konopí trochu rozčarovaná. Mě teda vadí, když jí dává i jiný silnější druhy bylin. Teď jsem jí řekla, že jí dá maximálně heřmánek, když u ní bude, jinak jí zakážu tam cokoliv konzumovat.

Alyss1
Závislačka 2726 příspěvků 28.03.18 14:15

A v pickwicku jsou ecka?!?

Konopneho caje bych se nebala, nicmene nekterr bylinky fakt nemusi byt u deti uplne ok. Kup ji ve zdrave vyzive nejaky detsky bylinkovy at ji ho dava ne?

suvik
Nadpozemská drbna 26240 příspěvků 28.03.18 14:18

A ty vis jak ho pripravovala? To je dost podstatny. Jestli byl s mlikem, tak by mohl mit urcity relaxacni ucinky (co jsem cetla, tak ale THC tyhle caje neobsahuji, jen CBD cannabinoidy, ty maji jiny ucinek nez THC, spis uvolnujici a proti bolesti), takze nijak extra bych se o ni nebala, nicmene u ditete mi to uplne vhodne neprijde.

Jake jine „silne“ byliny mas na mysli? Je spousta bylinnych caju, ktere jsou v poradku, krome hermanku i mata, dobromysl, medunka, levandule a ruzne smesi (na kasel s lekorici, na nachlazeni bezove, lipove). Na ovocnych cajich nic tak strasne skodliveho ja osobne nevidim, mne tedy pripadaji silene kysele a urcite lepsi budou treba ovocne znacek jako Apotheke apod. nez Pickwick, nehrotila bych to ale.

By me zajimalo co vic ti k tomu rikala…

Anonymní  28.03.18 14:24
@suvik píše:
A ty vis jak ho pripravovala? To je dost podstatny. Jestli byl s mlikem, tak by mohl mit urcity relaxacni ucinky (co jsem cetla, tak ale THC tyhle caje neobsahuji, jen CBD cannabinoidy, ty maji jiny ucinek nez THC, spis uvolnujici a proti bolesti), takze nijak extra bych se o ni nebala, nicmene u ditete mi to uplne vhodne neprijde.

Jake jine „silne“ byliny mas na mysli? Je spousta bylinnych caju, ktere jsou v poradku, krome hermanku i mata, dobromysl, medunka, levandule a ruzne smesi (na kasel s lekorici, na nachlazeni bezove, lipove). Na ovocnych cajich nic tak strasne skodliveho ja osobne nevidim, mne tedy pripadaji silene kysele a urcite lepsi budou treba ovocne znacek jako Apotheke apod. nez Pickwick, nehrotila bych to ale.

By me zajimalo co vic ti k tomu rikala…

K čemu, k tomu konopí, nebo k těm ovocným? K ovocným mi řekla, že jsou plný chemie, vím, že ona by je nepozřela. Jinak s mlíkem čaj neměla, ale teta jede teď nějakou vlnu bez sacharidů s více tuky, tak dala dceři před tim na jídlo hrozně moc másla :roll: Už jsem z toho unavená. Člověk, aby se bál, že si příště vyčte na co všechno je super kokain a začne jí ho dávat :roll:

Alyss1
Závislačka 2726 příspěvků 28.03.18 14:29

Nekdy jsou nazory nekterych lidi fakt mino. Nejde si prectou ze v cajich jsou ecka takze od te doby jsou ve vsech cajich ecka.

Moje tchyne zar rika vsem kupovanym presnidavkam ze tam jsou ecka - ze kdyz to neni v lednici vydrzi to. Prestoze je to normalne zasterilizovane 100 procent ovoce.

Fakt bych se nebala. Pokud tam neni cele dny tak ji jeden hrnek jakyhokoliv caje neublizi.

Janli
Závislačka 4198 příspěvků 28.03.18 18:30

Já jsem taky bylinářka a nikdy bych dítěti něco takovýho nedala! Tetičku bych nakopala do pozadí. Dítěti max heřmáneka meduňku a ostatní byliny jen při nemoci a to ještě v omezeném množství. Když je tak akční, ať jí dělá ovocné šťávy.

Anonymní  28.03.18 20:14
@Janli píše:
Já jsem taky bylinářka a nikdy bych dítěti něco takovýho nedala! Tetičku bych nakopala do pozadí. Dítěti max heřmáneka meduňku a ostatní byliny jen při nemoci a to ještě v omezeném množství. Když je tak akční, ať jí dělá ovocné šťávy.

Jo, to ona jí dělá taky. Myslí to dobře, ale ty byliny mi vadí. Dřív to lidi používali místo léků a vím i z vlastní zkušenosti, jak se mnou nějaký byliny dokážou zamávat, proto je moc nemám ráda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama