Krvácení z nosu u dcery, 14 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janhhonza
Povídálka 32 příspěvků 30.01.19 00:02
Divná doba krvácením nosu

Ahojte potřebujeme pomoct máme dceru 14 let ale ráno ji už po 3 dny se spustí sice trochu krev z nosu přestane to do 6 minut ale večer se probudí a začne. Opet přestane to do 5 minut. Pak to dá pokoj a začne ti opět. :mavam: Jak ji můžeme pomoct. Děkujeme předem za rady

Reakce:
ajmy
Kecalka 153 příspěvků 30.01.19 00:11

Co tak zajít k lékaři třeba? :zed:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9260 příspěvků 33 inzerátů 30.01.19 04:29

Normalni to neni. Zasla bych k dr.

Hrozina
Kecalka 355 příspěvků 30.01.19 05:54

Zašla bych k lékaři, může ti být i nedostatek železa.

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 06:50

@janhhonza nepsat zmatené dotazy ne emimino a jít k doktorovi :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 30.01.19 07:34

U mne stačilo vypálit cevky v nose laserem. Mam pokoj uz deset let

janhhonza
Povídálka 32 příspěvků 30.01.19 11:05

Ok my tedy s dcerou zajdeme k lékaři :mavam:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 02.02.19 19:41

Moje dcera 12 neustále krvácí z nosu, ale vždy jen z jedné dírky. Vaše dcera z obou nebo jen z jedné? Krev se jí spustí vždy z ničeho nic, ve vyučování, doma… Dětská Dr. jí udělala krevní obraz - v pořádku. Pak jsme šli na ORL. Našli v nosní dírce oslabenou cévku, která zlobí a občas krvácí. Zhoršuje to suchý vzduch v zimě, smrkání a dráždění nosní sliznice (dcera je navíc alergik). Dostali jsme na to mastičku Rhinopantein. Pokud se to nezlepší, bude se muset cévka řešit jinak, asi „vypálením“. Časté krvácení z nosu bych rozhodně nepodceňovala a šla k pediatrovi nejdříve na krev.

janhhonza
Povídálka 32 příspěvků 02.02.19 22:50
Ahojte byli) @Veveří dcerou na Orl a má problém taky s tou českou kvůli zimě. Na kontrolu máme jít jen když to nepomůže.
@Veveří píše:
Moje dcera 12 neustále krvácí z nosu, ale vždy jen z jedné dírky. Vaše dcera z obou nebo jen z jedné? Krev se jí spustí vždy z ničeho nic, ve vyučování, doma… Dětská Dr. jí udělala krevní obraz - v pořádku. Pak jsme šli na ORL. Našli v nosní dírce oslabenou cévku, která zlobí a občas krvácí. Zhoršuje to suchý vzduch v zimě, smrkání a dráždění nosní sliznice (dcera je navíc alergik). Dostali jsme na to mastičku Rhinopantein. Pokud se to nezlepší, bude se muset cévka řešit jinak, asi „vypálením“. Časté krvácení z nosu bych rozhodně nepodceňovala a šla k pediatrovi nejdříve na krev.

Dcera má to samé akorát že už musela na to vypálení nebylo to nic tak hrozného prý. Každopádně už to nezlobí. Tak se to snad už nevrátí. :mavam:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 03.02.19 09:41

@janhhonza asi s tím budeme muset taky zajít na to vypálení. Teď se dceři spustila krev z nosu na lyžích na lanovce. Jela sama, já jsem jela s mladším, a než dojela na konec , měla bundu a všechno od krve. Tak z toho bylo celkem drama.

sobesin
Kecalka 398 příspěvků 03.02.19 11:19

Mam destska poradila 14 dni 1× denne ascorutin…

sobesin
Kecalka 398 příspěvků 03.02.19 11:20

Pardon detska

janhhonza
Povídálka 32 příspěvků 03.02.19 20:27
@Veveří píše:
@janhhonza asi s tím budeme muset taky zajít na to vypálení. Teď se dceři spustila krev z nosu na lyžích na lanovce. Jela sama, já jsem jela s mladším, a než dojela na konec , měla bundu a všechno od krve. Tak z toho bylo celkem drama.

Hele nám to vypálení pomohlo :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >