Světlá až bílá stolice, viróza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 28.01.19 19:06
Světlá až bílá stolice, viróza?

V pátek malou (6let) strašně rozbolelo ráno bříško. Zůstala doma, nešla do školky A pak se 2× hodně vyprazdnila. Prujem neměla. Jí méně, ale jinakvse ok. Cely vikend ji strašně zapachaji větry a škrundá v bříšku a dnes v pondeli byla na velký a měla svetle až bílo šede hovinko a puch jak od ropuch. Může to být druh střevní chripky? Podotýkám že netrpí na zvracení a prujmy, tak jestli může mít takovouto formu virózy?

Reakce:
Šáruší
Kecalka 285 příspěvků 28.01.19 19:10

moč má jakou barvu? Mamka měla takovou stolici a téměř černou moč, když jí selhala játra.

cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 28.01.19 19:11

@Šáruší ježíš to snad ne..... ještě jsem neviděla. Snad ok. Juknu.

Térouš
Echt Kelišová 8491 příspěvků 28.01.19 19:16

@cezet může to být od virozy

Šáruší
Kecalka 285 příspěvků 28.01.19 19:16
@cezet píše:
@Šáruší ježíš to snad ne..... ještě jsem neviděla. Snad ok. Juknu.

nechtěla jsem vyděsit, promiň

tulipán
Závislačka 3742 příspěvků 28.01.19 19:18

@cezet Seda stolice je acholicka stolice, muzes googlit, vznika, kdyz je uzavreny odtok zluce do strev a tak nemuze zluc obarvit stolici. Takze pokud ses si jista, ze nebyla nazloutla, ale fakt bila a seda, tak radeji jedte na chirurgickou ohotovost, nenechavej to na rano.

Tejule
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 28.01.19 19:36

Hele kdyby me dítě mělo bílou stolici, jdu k doktorovi, nezloutne ti? Pokud není očkovaná může mít hep A, i ta viroza by k tomu seděla…

cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 28.01.19 19:37

@Tejule nene nežloutne. Je celkove v pohodě. Očkovana je.

cezet
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 28.01.19 21:11

@Šáruší Tak moč má úplně v pohodě.

Tejule
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 28.01.19 22:01
@cezet píše:
@Tejule nene nežloutne. Je celkove v pohodě. Očkovana je.

Hele stejně bych zítra šla k doktorovi, aby tam nebylo něco vaznejsiho, bílá stolice je fakt divná… Nějaká stenoza žlučových cest atp, bohužel to můžou mít i děti a pokud tam půjdeš zbytečně a doktor ti řekne že vše ok, tak alespoň budeš mít klid… Já jsem z oboru a se svým dítětem bych k doktorovi šla… Možná zítra už bude mít stolici v normě, tak bych moc neplasila, ale UZ břicha neboli, nechala bych ji ho udělat. Dej vědět. :mavam:

luca241
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 28.01.19 23:49
@cezet píše:
V pátek malou (6let) strašně rozbolelo ráno bříško. Zůstala doma, nešla do školky A pak se 2× hodně vyprazdnila. Prujem neměla. Jí méně, ale jinakvse ok. Cely vikend ji strašně zapachaji větry a škrundá v bříšku a dnes v pondeli byla na velký a měla svetle až bílo šede hovinko a puch jak od ropuch. Může to být druh střevní chripky? Podotýkám že netrpí na zvracení a prujmy, tak jestli může mít takovouto formu virózy?

Dcera měla první 2 stolice po střevní viroze taky úplně světlé.pak už ok.Ale nechci tě zase zbytečně uklidňovat,ať neco nezanedbate.U nás to ale fakt neznamenalo nic . naštěstí!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >