Divná menstruace - velké černé kusy

Anonymni
24.7.07 15:04

Divná menstruace

Ráda bych se zeptala, zda máte některá taky tento problém, jsem 5 let po porodu a nyní, asi 6 měsíců začíná má menstruace takto: vypadávají ze mne velké kusy černé, jakoby sražené krve- tak první 2 dny a pak teprve nastane nor. menstruace. Dříve jsem to neměla, tak mě zajímá co to je. Ale stejně asi zajdu za gyn. Budu vděčná za každou radu.
Díky Elena.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.7.07 16:46

Já jsem takovou MS měla pokaždé, když jsem neužívala HA. Je to normální, silná menstruace. Prostě hodně naroste děložní sliznice a pak to takhle odpadává ve velkém. Dost to vysiluje organismus. Právě jednu takovou každým dnem čekám, protože jsem minulý měsíc vy:,–(ila HA.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
6545
24.7.07 16:58

Takovou MS mám normálně…dřív jsem ji tak měla zhruba 3 dny. Při HA to bylo jak kdy

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.07 20:13

Tak ja mela taky normalni MS - proste krev, pred rokem a pul (pul roku po porodu) mi zacalo to co pises, kusy sliznice, az cerna krev - muze to znacit polyp nebo zmeny na deloznim cipku (hpv viry, co zpusobuji rakovinu), u me to byl druhy pripad. Ja bych to nepodcenovala a zasla ke gyndr..

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
2373
31.7.12 12:55

Čauky, jsem půl roku po porodu, neberu HA a mám nejspíš cyklus dlouhý 22 dní, tedy menstruuji 2krát do měsíce, je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
2.3.13 09:52

Holky potřebuju radu, názor, zkušenost…
Mám 11 měsíců po porodu, klasickou MS jsem zatím neměla, beru antikoncepci a pořád kojím. Ale teď už mě třetí den bolí břicho a krvácím ale jenom dopoledne, odpoledne a večer jako když utne, nic mě nebolí, krev žádná ale druhý den ráno to začne nanovo. Už se mi to stalo jednou před Vánoci, trvalo to 4 dny a bylo to úplně stejné. Nevíte, čím to může být, nestalo se to některé z vás taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
2.3.13 10:31

@Verca1989 Bereš tedy Azálii, nebo jakou antikoncepci? Jestli ano, je to normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
2.3.13 11:20

@ivodička jojo Azalii…vím, že při ní menstruace být může ale proč ji mám jen dopoledne, to fakt nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
2.3.13 11:39

Já bych si raději zavolala k doktorovi a poptala jestli to je standartní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
2.3.13 18:59

@Verca1989 Můžeš ji mít takto klidně i celý měsíc…:-) Ta azálie toto fakt dělá. Najdi si na ni diskuzi, je to tak :) Já ji brala taky, 7 měsíců nic a pak špinění celý měsíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8790
5.9.15 21:04

Ahoj holky, dostala jsem menstruaci o 10 dnů dříve. Nikdy se mi to nestalo, mám to vždycky úplně přesně na den. Včera jsem si myslela, že jen ovulačně špiním, ale dnes už normálně krvácím. Mám jít radši na gyndu, nebo to mám pustit z hlavy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6110
5.9.15 21:07

@Paoloska Tak už nemůžeš říct, že se ti to nikdy nestalo. Je to normánlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
5.9.15 22:17
@Paoloska píše:
Ahoj holky, dostala jsem menstruaci o 10 dnů dříve. Nikdy se mi to nestalo, mám to vždycky úplně přesně na den. Včera jsem si myslela, že jen ovulačně špiním, ale dnes už normálně krvácím. Mám jít radši na gyndu, nebo to mám pustit z hlavy?

taky se mi to takhle už stalo a po čase se to vše vrátilo samo do normálu…neměla jsi nějaké stresové období?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.9.15 22:23

Stalo se mi to taky a taky poprvé v životě a taky teď. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2
30.6.17 19:18

Ahoj Holky. Chtěla bych se vás zeptat jestli třeba jste některá s tím prošla. Mam menstruaci z hruba 16 den po ms jsem se utřela a měla jsem na papíru krev ale světlá růžová pak o dva dni pozdějš špinění jednou při utření a tet mam datum ms a krvacím světlou růžovou a nemusím mít ani vložku. nevím jsem těhotná? anebo mam něco v děloze co braní aby se to zpustilo třeba polyp, děkuji za odpovědě.** :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama