komplikace po kyretáži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 03.07.07 16:52
komplikace po kyretáži

Holky,
prosím Vás nemáte některá podobnou zkušenost jako já? v 11tém týdnu jsem kvůli zamlklému těhotenství byla nucela podstoupit revizi dělohy… *

Dneska jsem byla po 14ti dnech po zákroku na kotrole. Říkala jsem si, že už to bude snad fajn a budeme se moct začít zanedlouho zase snažit. Ale je to jinak. Já totiž dodnes krvácím a mám bolesti v podbřišku. Není to nic dramatického a já bych tomu nepřikládala asi až takovou váhu, ale doktor nahmatal v děloze asi 3centimetrový váček, který je pod jizvou (v prvním těhotenství jsem měla akutní císařský řez…je to dva roky zpět).Říkal, že je možné, že po císaři tam zůstaly stehy, které se nerozložily a zapouzdřily se..no a teď ta kyretáž tomu možná dala zabrat a začalo to hnisat?! Prý to vypadá na zánět…zítra mám jít na krev a pak prý asi antibiotika *

Jsem z toho taková rozpačitá a nevím, co si o tom má myslet! Jsou tady nějaká rizika??? *

Piki

Reakce:
Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 03.07.07 20:17

ahoj!

já jsem po zamlklém těhu a následné revizi taky dostala zánět a antibiotika a za tři měsíce jsem byla znovu těhu.

Vím,že to teď vypadá děsivě,dodnes si to pamatuju,ale na konec všechno dopadlo dobře a tak Ti moc přeju,aby to u Vás bylo podobně.

Lucie

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 03.07.07 22:11

Ahoj, přesunula jsem diskusi do gynekologických potíží.

L.

Váš příspěvek
Reklama