Menses po 48 dnech?

Anonymni
9.7.07 14:29

Menses po 48 dnech?

Ahoj, mam celkem pravidelnou menstruaci +-31 dni. Vyjimkou byl lonsky rijen, kdy jsem mela menses po 45 dnech. No a ted naposledy po 48 dnech! Navic se snazime o druhe ditko, takze jsem uz byla natesena a pak zklamana, kdyz test byl negativni.
Nevite cim by to mohlo byt a jestli takhle dlouhy cyklus neovlivni snazeni? Jako na potvoru ma moje gynekolozka cely cervenec dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

551
9.7.07 14:48

Ahoj,

čím by to mohlo být netuším, ale musím říct, že už léta mám pravidelnou MS +- 35 dní, v zimě kratší a v létě delší - některá léta po 42 dnech, měla jsem tuhle v srpnu dokonce i 55 dní… Žádné problémy nebyly, neřešila jsem to. Otěhotněla jsem vždycky po létě, na přelomu září a října (ale to byla záležitost spíš manžela, než moje). Takže bych to neřešila. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
10.7.07 13:01

je zcela normální, že je sem tam nějaký cyklus anovulační (bez ovulace), takže pak může být problém s MS, protože je hormonální disbalance. Jestli otěhotníš bez problémů, tak bych to v případě jen sem tam delší cyklus asi neřešila. Kdyby se to mělo opakovat, tak určitě zajdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.7.07 09:18

ahoj, diky za odpovedi. Ja spis mam strach, aby mi takhle dlouhy cyklus neznemoznil pripadne otehotneni.

• Nahlásit
  • Citovat
133
11.7.07 13:25

Ahoj,
když jsme se snažili o první dítko, tak jsem otěhotněla po takovém delším cyklu. Normálně mám cyklus +-33 dní a měsíc před zjištěním těhu jsem měla menses až po 42 dnech. Taky natěšená a test negativní a další měsíc už jsem to nedostala :D a byla naše holčička Anulínka.

Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama