Zvýšená sekrece z pochvy - výtok

Anonymni
18.7.07 17:46

Výtok

Ahoj holky, píšu jako anonym, protože je to pro mě diskrétní téma. Již delší dobou mě trápí výtok(sliz) z pochvy- Má doktorka říká, že je to zvýšená sekrece z pochvy, mě se to ale nezdá, protože jsem to nikdy neměla. Vypadá to s prominutím, jak sekret z nosu(snople). Mám cystu, která je však malá,tak se neléčí. Holky nemáte to taky někdo, nesvědí to ani nezapáchá. Myslela jsem si, že je to ovulační hlen, ale je to přes celý cyklus.Mám strach, aby to nebylo něco vážnějšího. Díky moc za radu. Kateřina.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.7.07 18:13

Katko,
já mám totéž, teda ne pořád a už jsem si na to zvykla, ale je to nepříjemný. Nejdřív jsem se pokaždý plašila, běhala na výtěry a vždy dopadly výsledky v pořádku. Je to bez zápachu, bez svědění, jen když „to na mě přijde“, tak je nepříjemný to vlhko, řeším to nejdřív provizorně papírovým kapesníkem, když jsem někde „v luftu“ a pak intimkama.
Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
28414
18.7.07 20:53

Ahoj :wink:
Kateřino :arrow: Můžu se zeptat? Má výtok nějakou barvu?
Já jsem třeba tři týdny zpátky šla na gyndu s výtokem, dostala jsem léky a na výsledku ze stěru prostě nic nebylo, byla jsem ok. Tak nevím… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.07 23:54

Řeším ten samý problém už delší dobu a je mi to dost nepříjemné - stále pocit, že jsem „mokrá“. Nejhorší to je, když mám tanga kalhotky. Nezapáchá to, nesvědí, někdy je to lehce nažloutlé, většinou ale bezbarvé.

V červnu jsem se ptala na prohlídce gynekologa a veškerá vyšetření byla negativní - závěr je, že je to prý u některých žen normální, že tak po porodu reaguje sliznice. Já tedy před těhotenstvím tento problém skutečně neznala a po porodu jsem už téměř 3 roky. Takže pokud je to skutečně jen obyčejný výtok, musím to přežít. :-(
Má někdo jiný názor nebo radu???

• Nahlásit
  • Citovat
11524
19.7.07 09:30

Přesunula jsem téma do gynekologických potíží, myslím, že tam více patří, jo? S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
19.7.07 09:40

Ahoj, radu nemám, kolikrát musím jít na wc jen se prostě utřít, holt se s tím asi nic víc nedá dělat… :(
Taky mi to vadí, ale já teď měla výtok žlutozelené barvy (fůůůj :oops: ) a výsledky negativní… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
20.7.07 10:51

Ahoj holky, já bych možná měla radu, protože jsem se s výtokama dost natrápila. Chce to hodně „větrat“ :) , tzn. žádné těsné kalhoty (pokud možno už vůbec ne džíny), nejlépe sukně či volné pláťáky, BAVLNĚNÉ kalhotky (žádná syntetika a už vůbec ne tanga), někdy se dokonce doporučuje po vyprání klíny kalhotek propařit žehličkou (ale konkrétně u této procedury jsem žádné zlepšení nezaznamenala).
Také bych doporučila na mytí použít intimní olejíček, např. od Salusu Intimia (stojí do 100 Kč) a můžete zkusit i pití čaje (bobkový list+hřebíček) a mně se osvědčilo pití „čaje“ ze syrovátky (sušené) a heřmánku, ale to chce dlouhodobě, vydržet to pít pár měsíců.
Jinak na takovou tu rychlou hygienickou pomoc doporučuji intimky. Tak snad vám to k něčemu bude, přeju úspěšný boj! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.07 10:03

Holky tak Vám moc děkuji, za uklidnění. Je fajn vědět, že nejsem sama. Opravdu zkusím nějaké ty prostředky a pak písnu. Ještě jenou moc dík. :D kateřina

• Nahlásit
  • Citovat
13496
22.7.07 13:09

Ahoj

ja jsem mela taky takove problemy asi 2-3roky ale uz je to v pohode.Kdykoliv jsems tim sla na gyndu tak vsechna vysetreni byla v poradku a me to pripadalo hodne divne.Nekdy jsem se taky musela jit utrit protoze ta vlhkost mi byla dost neprijemna.
Jak pise anonym ze to je u nekterych zen normalni po porodu(ja jeste nerodila).

Gyndos mi jednou rekl ze normalne se sliznice zvlhcuje u styku ale ponevadz ja toho sexu moc nemela(opravdu to bylo obdobi kdy jsem partnera nemela nebo s tim co jsem byla jsem toho sexu moc nemela) tak se ten hlen musi z pochvy nejak vyloucit..

Ted uz mam asi 2 roky pokoj,jen pri ovu obcas „tecu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
27.7.07 10:25

Tak tenhle výtok mám taky. A doktor mi nikdy nic neřekl, tak je to asi OK. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mačáček
9.9.10 16:53

Výtok

Ahoj, vidím, že nejsem sama koho trápí výtoky. Je mi 20let, děti nemám. Výtok mě posledního půl roku trápí opravdu často, většinou je bílé barvy, nic mě nesvědí ani nepálí, ale výtok je opravdu někdy hodně silný, musím používat intimky skoro pořád, když jdu na gyndu tak je mi řečeno, že mám vše v pořádku.Ale co by mě zajímalo hlavně, beru HA a partnera mám stálého a kondom nepoužíváme, po pohlavním styku mě trápí výtok který strašně zapachá, někde jsem četla, že je to kvůli tomu, že se zmíchá můj sekret s jeho semenem a že je to normální, proto jsem to řešila sprchou po styku, ale ne vždy to úplně pomohlo. Jen by mě zajímalo zda to trápí ještě někoho?? A ještě jeden dotaz, na poslední návštěvě gyndy mi bylo řečeno, že mám v pochvě vřídek, čekám na výsledky stěrů, ale nyní jsem po pohlavním styku začala špinit, už se mi to stalo podruhé, má s tím někdo zkušenosti?? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
197
10.9.10 10:24

ahoj, já taky měla výtoky a víte po čem se mi vytratily? Po Emulipsu, fakt nekecám, začala sem ho brát na něco úplně jinýho a při tom mi zmizely i ty výtoky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 12:44

Canesten

Ahoj, prosím můžu se zeptat, je mi 14, mám bílý výtok z pochvy už asi rok a stydím se jít do lékarny pro Canesten, který je prý bez předpisu a pomáhá. Bude se mě lékarník na něco ptát? Musím neco podepisovat? Nebo stačí říct prostě jen, že chci Canesten a on mi ho hned za nějakych tech asi 200 kč rovnou dá? Děkuju :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1418
29.7.13 12:52

@Petra022 Canesten funguje jen na určitý druh zánětu. konkrétně na plísně. Já bych takhle na slepo takový dryák nekupovala, ale je to tvoje tělo. Prodívá se volně třeba i na plísně na nohou, takže by se tě neměl na nic ptát. Zkusila bych něco méně drastického, třeba Femigel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.13 13:58

Petra022

@Kikla Femigel jsem četla, že je proti svědění, pálení,… ale výtok tam zmíněný není :( tak já nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama