Žárlím zbytečně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 01.05.19 13:52
Divna situace?

Ahoj ahoj,

resim takovy problem.
Meli jsme ted s pritelem volny vikend, takze jsme byli spolu. Dopoledne jsme jeli na pout, vsechno v pohode. Prijeli jsme a on pak vecer rika, ze pujde na dve piva a cestou koupi pizzu. Tak ja jasne, v pohode.
Pak jsem musela jeste vyvencit pejska, tak jsme se domluvili, ze mu pujdu naproti.
A ted zacina ten problem. Ma kolegyni a kamaradku z byvale prace, ktera se shodou okolnosti taky jmenuje Lucka jako ja.
Pisu mu, ze uz jdeme a najednou mi prisla zprava „napisu zitra Luci“. Coz bylo jasny, ze ta zprava urcite nebyla pro me.
On vi, ze jsem zarlivejsi povahy, driv jsme uz meli nejake problemy. Tak jsem byla nas…, ze musi jit do hospody a tam na tajnaka psat kamaradce.
Porad mi tvrdil jak o nic nejde, ze by me nikdy nepodvedl, ze s s ni pise na tajnaka, protoze vi ze by mi to jinak vadilo.
Nevim, mozna jsem extremne neduveriva, ale proste mi to prislo divny. Pokud si s ni psal jako s kamaradkou, tak to snad nemuse hned ukoncovat kdyz vedel ze jsem na ceste.
Co myslite? Verili byste mu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 01.05.19 14:01

Nepřijde mi na tom nic divného :nevim:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 01.05.19 14:02

No, tak když ví jaká jsi, tak se nediv že radši píše kamarádkám na tajňačku.

Ignácie
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 01.05.19 14:03

Podle mě přeháníš. Ale jestli tě to trápí, zeptej se ho.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 01.05.19 14:03

@Diamondbiba Já bych mu s mojí blbou a těžce neduverivou povahou asi nevěřila… :think:
Když je něco na tajnaka, vždycky je to na pytel a akorát dávají člověku impuls, tvořit si debilni teorie, který třeba nejsou pravdivý…
Jako třeba o nic fakt nejde.. :hug:

Bubla_Bučková
Kelišová 6337 příspěvků 01.05.19 14:05

S takovým bych se rozloučila :mavam:

Lisianne
Kecalka 331 příspěvků 1 inzerát 01.05.19 14:09

Je to divné, proč by měl psát zítra? Jakože v práci třeba až nebudeš v dosahu?

Tichošlápek
Extra třída :D 14329 příspěvků 01.05.19 14:11

Kdybys nezarlila, nepíše ji natajnacku. Sama píšeš, ze s tím mas problém, tak tě asi nechce dráždit.

Cenarius
Kecalka 343 příspěvků 01.05.19 14:13

@Tichošlápek taky si to myslim, i kdyz by treba resili jen nejakou blbost, znameho apod. Tak uz vidi doma tu scenu, tak radsi pise natajnacku, nez aby mel normalni hovor rozmaznutej na tydenni hadku

terien
Extra třída :D 11280 příspěvků 01.05.19 14:21

Můžeš si za to sama

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 01.05.19 14:22

Dobytek jeden, pryč s ním.
Jako vážně: vadí ti to? Vadí. A slušně si umím představit, že dotyčná „Luci“ může mít problém v práci, problém s počítačem, problém s autem, problém se svým vlastním chlapem… a že tvůj partner jí naprosto korektně odpověděl, že to s ní probere, až ON bude mít čas, protože teď je s tebou.
To tak kamarádi naprosto normálně dělávají. Aspoň v mým okolí.
Ale jako klidně hraj permanentně nas*anou žárlivku… pokud tě nepodvádí teď, tak aspoň máš jistotu, že brzy začne. :D

lachtanice86
Echt Kelišová 7884 příspěvků 01.05.19 14:31

Já se mu nedivím.

Froseth
Kecalka 453 příspěvků 01.05.19 14:58

Tak jestli děláš hysterické výstupy pokaždé, co někomu napíše, tak se nedivím, že to dělá tajně ;) Můj muž má kamarádku z dětství, která žije 300 km od nás a když přijede, jdou spolu klidně na kafe, nevidím v tom problém. Nevadí mi ani když si píšou. Problém hledej spíš u sebe, ve svém nízkém sebevědomí a partnera nech dýchat ;)

Diamondbiba
Povídálka 12 příspěvků 01.05.19 15:10

Dobre, abych osvetlila proc se tak chovam.
Jednou se stalo, ze se partner hodne opil a pod vlivem si domlouval sex s jinou.
Pry si to moc nepamatuje, opet sliby jak by to nikdy neudelal atd.
Takze se prosim nedivte, ze jsem podezrivava.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1953 příspěvků 01.05.19 15:22
@Diamondbiba píše:
Ahoj ahoj,resim takovy problem.
Meli jsme ted s pritelem volny vikend, takze jsme byli spolu. Dopoledne jsme jeli na pout, vsechno v pohode. Prijeli jsme a on pak vecer rika, ze pujde na dve piva a cestou koupi pizzu. Tak ja jasne, v pohode.
Pak jsem musela jeste vyvencit pejska, tak jsme se domluvili, ze mu pujdu naproti.
A ted zacina ten problem. Ma kolegyni a kamaradku z byvale prace, ktera se shodou okolnosti taky jmenuje Lucka jako ja.
Pisu mu, ze uz jdeme a najednou mi prisla zprava „napisu zitra Luci“. Coz bylo jasny, ze ta zprava urcite nebyla pro me.
On vi, ze jsem zarlivejsi povahy, driv jsme uz meli nejake problemy. Tak jsem byla nas…, ze musi jit do hospody a tam na tajnaka psat kamaradce.
Porad mi tvrdil jak o nic nejde, ze by me nikdy nepodvedl, ze s s ni pise na tajnaka, protoze vi ze by mi to jinak vadilo.
Nevim, mozna jsem extremne neduveriva, ale proste mi to prislo divny. Pokud si s ni psal jako s kamaradkou, tak to snad nemuse hned ukoncovat kdyz vedel ze jsem na ceste.
Co myslite? Verili byste mu?

Neprijde, kdyz jsi gripena, vi ze by zacal vyslech jinak.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama