Ex přítelkyně a problém říct miluji tě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 22:30
Dobrý večer.

Dobrý večer.

Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 1953 příspěvků 30.04.19 22:38
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Co si myslíte o tom, když máte partnera půl roku, on je dnes už téměř rok po rozchodu s ex přítelkyní, která mu mimochodem velice často píše a snaží se v něm vyvolat nostalgii o jejich vztahu, a především má přítele.
Snažím se pochopit i fakt, že když si přítel dovolil dát na Facebook stav " Nový vztah ", tak ona mu ten den volala, proč jí to jako neřekl.
Já jsem si vědoma toho, že to dost řeším, ale ono když si k tomu přidáte i fakt, že jsme už asi 3× řešili to, jestli se do mě vůbec zamiluje, protože člověk kterého nemilujete k vám asi úplně ideální nebude, tak si pak tim vztahem bejt jistej je těžký…
A mě by jen zajímalo, jestli vám tohle přijde normální? Protože ve mně se ty pocity teda dost bijou. :nevim:

A proc si s chlapem, ktery ti tekl, ze te nemiluje? Pustila bych ho do obehu, zjevne nejsi jeho cherr.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 30.04.19 23:30

No hlavně jestli to přijde normální tobě, my s ním nežijeme.

Plmo
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 01.05.19 06:54

A jak resis tedy to jestli se do tebe zamiluje? To mu klekneš na krk a řekneš „tak už mě milujes?“? On bude chvíli mrkat a pak ti to řekne (že ne) :zed:

Uživatel je onlinePety2
Závislačka 2655 příspěvků 01.05.19 06:54

Jsi pro nej tzv „odrazový mustek“, nic vic…

Váš příspěvek
Reklama