Divná skvrna na noze

Anonymní
10.12.20 10:54

Divná skvrna na noze

Holky mám úplně paniku co to je a zda je to jen nějaká místní porucha pigmentu (objevilo se mi v lete) anebo jestli to nemůže byt to šílený vitiligo. Nijak se to nemění a mám to tak půl roku. Občas to je vidět mi a občas víc, přijde mi ze to zavisi jak je třeba noha prokrvená, nevím. Malinký flicek mám i na druhem stehni ale to je tak velikosti spendliku tak to ani neposilam.

Dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19601
10.12.20 11:00

Nic tam nevidím z ceho bys měla mít paniku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 11:10

No mám bílý flek na noze - porucha pigmentu (asi). Tak záleží jestli to je jen lokální, zmizí to za rok, nebo nikdy, anebo jestli se to muže šířit a bude to ta nemoc :(

• Citovat
  • Nahlásit
19601
10.12.20 11:12
@Anonymní píše:
No mám bílý flek na noze - porucha pigmentu (asi). Tak záleží jestli to je jen lokální, zmizí to za rok, nebo nikdy, anebo jestli se to muže šířit a bude to ta nemoc :(

Spis se moc prohlizis a hledat k tomu nemoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6693
10.12.20 11:14
@Anonymní píše:
No mám bílý flek na noze - porucha pigmentu (asi). Tak záleží jestli to je jen lokální, zmizí to za rok, nebo nikdy, anebo jestli se to muže šířit a bude to ta nemoc :(

Já se obávám, že z tohodle žádnou nemoc nevytřískáš. Bohužel. Hledej něco jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
10.12.20 11:19

Fakt to nevypadá na nějakou život ohrožující nemoc. Já mám sem tam taky nějaký ten flek, ale váhu tomu nepřikládám, páč bych se z toho mohla taky zbláznit. Stačí ten frkot kolem Vánoc :roll: Pokud ti můžu poradit, nebrouzdej internetem a neurčuj si diagnózy, protože samozřejmě tam vždycky najdeš úplné šílenosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 11:20

Dobře, díky. Já jsem samozřejmě rada a vím dobře ze se moc pozoruju, ale s tím nic neudelam, to je v hlavě. Každopádně mi nepřijde normální mít najednou bílý flek na noze co nemizi, tak se ptám no.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.20 11:21
@Mauša5218 píše:
Fakt to nevypadá na nějakou život ohrožující nemoc. Já mám sem tam taky nějaký ten flek, ale váhu tomu nepřikládám, páč bych se z toho mohla taky zbláznit. Stačí ten frkot kolem Vánoc :roll: Pokud ti můžu poradit, nebrouzdej internetem a neurčuj si diagnózy, protože samozřejmě tam vždycky najdeš úplné šílenosti…

Haha období hledání na internetu mám za sebou, jeden čas jsem psala závěť a byla to obyčejná cysticka co za týden zmizela :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
623
10.12.20 11:22

Jo a ještě k tomu pigmentu, tohle není pigmentová skvrna, mě se dělají na prstech u ruky a vylezou vždy jen v létě, když chytím barvu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19601
10.12.20 11:23
@Anonymní píše:
Dobře, díky. Já jsem samozřejmě rada a vím dobře ze se moc pozoruju, ale s tím nic neudelam, to je v hlavě. Každopádně mi nepřijde normální mít najednou bílý flek na noze co nemizi, tak se ptám no.

Je to normální. Stejně jako je normální ze se ti v průběhu života dělají pihy a znaménka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
10.12.20 11:25
Jo a ještě k tomu pigmentu, tohle není pigmentová skvrna, mě se dělají na prstech u ruky a vylezou vždy jen v létě, když chytím barvu ;)
@Anonymní píše:
Haha období hledání na internetu mám za sebou, jeden čas jsem psala závěť a byla to obyčejná cysticka co za týden zmizela :lol:

To já taky, proto ti to píšu :lol: Vyprdni se na flek, uvidíš že časem zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2560
10.12.20 11:26

Nemohla jsi tam mít v létě strup? Třeba rozškrábaný kousanec od komára? :lol: To zanechává stejné skrvnky, které mizí další rok spolu s opálením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
10.12.20 11:28

Prostě místo, kde máš méně pigmentu, co za tím hledáš? Vitiligo je úplná ztráta pigmentu v daném místě, nevím, jeslti jsi někoho s tímhle problémem už viděla. Jelikož kvůli cystě píšeš závěť, doporučovala bych psychologa. Hypochondr jak vyšitý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8331
10.12.20 11:30

Vitiligo má můj muž a takhle to nevypadá takže v kliduuuuu..a nepozoruj se tolik ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
10.12.20 11:43

Aby to nakonec nebyla Čengova nemoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu