Divná SZ - taky vám přišla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 10.11.10 11:46
Divná SZ - taky vám přišla?

Ahoj, přišla mi divná SZ :

hiiiiiiii

Ahoj
Jak se vám dnes daří, jsem viděl váš profil, takže
zájem, že jste jako můj milenec a život partner.Well
budu rád představit mé vlastní na vás. Já, jsem slečna matida Dickson
Jsem zájem, že jste jako moje pravá láska vážný vztah
s vámi. Takže pokud máte zájem, kontaktujte mě s touto e-mailovou adresu
(Matida82@yahoo.in) pro další diskusi, protože jsem věřil, že vzdálenost nebo co mračit
Nezáleží na tom, ale láska věcech v životě, pak jsem vám řekne o mé vlastní
a pošleme vám můj obrázek v odpovědi na Vás.

Díky, slečno matida

Je to nějaká vygenerovaná googlem přeložená blbost, co chodí do mailů, alem že už i tady? :nevim:

J.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 10.11.10 11:52

tohle mi chodí meilemm skoro denně

MegK
Kelišová 7106 příspěvků 10.11.10 11:52

Ahoj,
promiň nepomůžu nic takového mi nepřišlo :think: :roll: .Jen jsem byla zvědavá co to je za blbost :nevim: .Každopádně na ten mail bych nepsala :-) .
Bůhví co s toho může výlést …
Jak píšeš spíš bych to čekala jako mail,ale tady jako Sz to je divné :think:
Asi na to upozorní adminy pro jistotu.

Issobel
Extra třída :D 11032 příspěvků 10.11.10 11:56

Aohj do mailu mi to taky chodí skoro každý den, ale že už i tady? Mě teda taková SZ ještě nepřeišla a doufám že ani nepřijde, ale určitě bych upozornila adminy :nevim:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 10.11.10 11:59

Teda, mně takové věci nechodí ani mailem, asi mě nikdo nechce :lol: :lol: :lol:

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 10.11.10 12:01

Ma teda nic takoveho nechodi…a doufam, ze nebude. Asi bych upozornila adminy… :think:

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 10.11.10 12:01
Angua píše:
Teda, mně takové věci nechodí ani mailem, asi mě nikdo nechce :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :-P
napodobne
Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 10.11.10 12:03
Angua píše:
Teda, mně takové věci nechodí ani mailem, asi mě nikdo nechce :lol: :lol: :lol:

bud ráda

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 10.11.10 12:04

Ahoj, tak mě tohle přišlo dneska ráno, právě jsem na to koukala a hned jsem se podívala jestli už tu o tom není diskuze a našla jsem ji hned.

Admini, co to je? Proč nám to přišlo? Nemůže se náhodou jednat o nějaký vir? Nebo je to neškodný žertík?

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 10.11.10 12:10

Mně teda naštěstí nic takového nepřišlo, ale v emailu bych to určo neotvírala a vyhodila jako spam. Nechápu, jak se to může dostat sem, pokud je to vir, tak potěš koště :roll:

vrobca
Hvězda diskuse 52477 příspěvků 10.11.10 12:14

Takové slátaniny mi chodí do mailu a už několikrát. Tady se mi to zatím nestalo, ale co není, může být :-D

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 10.11.10 12:18

Viru bych se nebála - virus je soubor a přes SZ soubory posílat nejdou. Ale určitě bych neklikala na žádné odkazy, které by tam případně byly…

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 10.11.10 12:21
Angua píše:
Viru bych se nebála - virus je soubor a přes SZ soubory posílat nejdou. Ale určitě bych neklikala na žádné odkazy, které by tam případně byly…

Tak to jsem nevěděla :think: Takže myslíš, že když ti přjde email bez přílohy, tak že v tom vir není :?: Já tomu fakt moc nerozumím :oops:

xzuzkax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.10 12:28

Je to spam. Mě chodí e-mailem docela často a rovnou se to zařadí do složky SPAMY. Akorát to vymažu, nic jinýho se s tím dělat nedá…

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 10.11.10 12:34
Lucyus12 píše:
Angua píše:
Viru bych se nebála - virus je soubor a přes SZ soubory posílat nejdou. Ale určitě bych neklikala na žádné odkazy, které by tam případně byly…
Tak to jsem nevěděla :think: Takže myslíš, že když ti přjde email bez přílohy, tak že v tom vir není :?: Já tomu fakt moc nerozumím :oops:

Jakoooo neměl by - ale nesmíš na nic klikat. Může ti sám pak „nalézt“ do PC z nějakých stránek, které navštívíš. Ale písmenka ti PC nezavirujou :-D

Virus musí v něčem „bydlet“ - nejčastěji je součástí nějakého programu, který si třeba stáhneš a s ním se pak šíří… Nebo otevřeš něco, o čem si myslíš, že je veselý obrázek (ale přitom je to spustitelný soubor, který ti to pak zaviruje). Pak je ještě červ, ten se šíří i sám, bez toho programu, ale furt je to soubor, není neviditelný :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >