Reklama

Divná vyrážka. Kdo poradí?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 14:49
Divná vyrážka. Kdo poradí?

Dobrý den, synovi (10 měsíců) se udělaly pupínky, jak kdyby ho poštípal komár, ale na druhý den se to rozlezlo po nožičkách a ručičkách. Už to trvá 11 dní. První 3 nebo 4 dny měl teplotu kolem 39. Připadá mi, že ta vyrážka není svědivá, jelikož se neškrábe. Ale nevím jestli se tak malé dítě vůbec umí poškrábat jako dospělí. Teď už jsme tedy bez teploty a vyrážka se stáhla pouze na chodidla a dlaně. Když jsme byli u dr. tak nám řekla že má nejspíš spalničky, což se doteď nepotvrdilo, jelikož čekáme na výsledek odběrů. Pak jsem byla minulou středu na pohotovosti a tam mi řekli že by to mohla být ruka-noha-ústa. Kolem pusinky měl asi jen pár flíčků. Ale proč to tu tedy celé píšu. Od minulé středy ho to hrozně bolí, dopujeme ho Nurofenem, jinak by pořád brečel, ani lozit nechce. První fotka je začátek. A ten zbytek je pokračování. Jediné co mi na tohle dr. řekla že má přestat dávat Nurofen, což je nemyslitelné. JJ a ještě jednu věc jsem zapomněla napsat, ty dlaně a chodidla má hrozně teplé. Díky za názory. :)

Reklama

Reakce:

baccata
Kecalka 347 příspěvků 20.03.18 14:57

Já si taky myslím, že je to ruka - noha - pusa, ale ase si myslím, že 11 dní už je dlouhá doba, už by to mělo být pryč. To, že to bolí, je častý příznak. Jo, a pozor, pokud to je ruka - noha - pusa, počítej s tím, že tak to měsíce mu začnou slézat nehty od lůžka směrem nahoru. Moc se o tom nemluví, ale je časté.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 20.03.18 14:57

@Bobinka007 šestá nemoc?

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 20.03.18 15:00

Taky myslim ze ruce-nohy-pusa

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27164 příspěvků 9 inzerátů 20.03.18 15:08

Ruka - noha - pusa… a nemá nebo neměl i afty v pusince? Ono to trvá tak 10 - 14 dní, než ta vyrážka začne mizet, může se mu pak objevit i pod nehty, ty se pak začnou loupat… to jsme přelepovali, než to odroste… to bylo ještě docela dlouho poté…

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 15:28

@Regina Hero U nehtíků to neměl tak snad to bude ok, spíš dlaně a chodidla.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 15:54

@Regina Hero Jo a ty afty neměl v pusince. Spíš před tím vším tam měl něco málo.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 15:55

@Mimis2017 Šestou nemoc jsme měli předtím a týden na to tohle. :(

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27164 příspěvků 9 inzerátů 20.03.18 15:59
@Bobinka007 píše:
@Regina Hero U nehtíků to neměl tak snad to bude ok, spíš dlaně a chodidla.
@Bobinka007 píše:
@Regina Hero Jo a ty afty neměl v pusince. Spíš před tím vším tam měl něco málo.

jen abys nebyla překvapená jak já… malá měla nejdřív asi dva afty v puse, pak se objevila vyrážka na dlaních a chodidlech… pod nehty nebo u nehtů neměla nic… ale později se jí prostě ty nehty jako sloupaly… každopádně ale kdyby se to stalo, budeš vědět, že je to od té nemoci a nebudeš se znovu strachovat, proč to je a co to zase je… ;)

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 18:22
@Regina Hero píše:
jen abys nebyla překvapená jak já… malá měla nejdřív asi dva afty v puse, pak se objevila vyrážka na dlaních a chodidlech… pod nehty nebo u nehtů neměla nic… ale později se jí prostě ty nehty jako sloupaly… každopádně ale kdyby se to stalo, budeš vědět, že je to od té nemoci a nebudeš se znovu strachovat, proč to je a co to zase je… ;)

JJ budu očekávat všechno možné.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 21.03.18 10:01

A nebyla by lepší konzultace u kožního lékaře?
Před dvaceti lety jsem měla podobnou vyrážku většinou na kloubech, dlaních a chodidlech a bylo to něco jiného.

Bobinka007
Povídálka 32 příspěvků 21.03.18 10:57

@-Evka- To mě taky napadlo. Dnes budu volat dr. a uvidím co mi řekne. Kdyžtak zavolám na kožní a půjdeme tam.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama