Divné chování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:38
Divné chování ?

Dobry den, prosím poradtě mi, zda mate s timto zkusenosti. Jde o to ze nas 20 mesicni syn nas, ani babicky vubec nevita. Kdyz s nim nejsem tak porad vola mama mama ale kdyz me vidi tak neprojevi radost, jen mi treba hned ukaze na auto a rekne brm brm. To stejne kdyz jedeme k babicce tak vola baba ale kdyz ji vidi tak si ji nevsimne a bezi k boxu s hrackama. Po treba 5 minutach si uz vsima ale proste prijde mi to divne :?

Reakce:

podaji
Kecalka 436 příspěvků 18.10.18 21:43
@Anonymní píše:
Dobry den, prosím poradtě mi, zda mate s timto zkusenosti. Jde o to ze nas 20 mesicni syn nas, ani babicky vubec nevita. Kdyz s nim nejsem tak porad vola mama mama ale kdyz me vidi tak neprojevi radost, jen mi treba hned ukaze na auto a rekne brm brm. To stejne kdyz jedeme k babicce tak vola baba ale kdyz ji vidi tak si ji nevsimne a bezi k boxu s hrackama. Po treba 5 minutach si uz vsima ale proste prijde mi to divne :?

Mě ne. Nás syn vědomě začal vítat až kolem 2,5 let. Přišel kouknul a odešel :mrgreen: teď je mu 2 a třičtvrtě a ke dveřím vždycky letí a křičí kdo zrovna jde :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:49
@podaji píše:
Mě ne. Nás syn vědomě začal vítat až kolem 2,5 let. Přišel kouknul a odešel :mrgreen: teď je mu 2 a třičtvrtě a ke dveřím vždycky letí a křičí kdo zrovna jde :mrgreen: :mrgreen:

Dekuji za odpoved :) ja totiz mam kolem sebe deti kamaradek ktere bezi s otevrenou naruci…a me je z toho nekdy smutno

pannda
Kelišová 6579 příspěvků 35 inzerátů 18.10.18 21:54
@Anonymní píše:
Dobry den, prosím poradtě mi, zda mate s timto zkusenosti. Jde o to ze nas 20 mesicni syn nas, ani babicky vubec nevita. Kdyz s nim nejsem tak porad vola mama mama ale kdyz me vidi tak neprojevi radost, jen mi treba hned ukaze na auto a rekne brm brm. To stejne kdyz jedeme k babicce tak vola baba ale kdyz ji vidi tak si ji nevsimne a bezi k boxu s hrackama. Po treba 5 minutach si uz vsima ale proste prijde mi to divne :?

Děti to tak někdy mají…

Lex1
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 22:01

Naše malá to dělá taky, má taky 20 měsíců. Dnes dokonce vitala manžela tak, že jsme se fakt nasmali. Zachrastily klíče v zámku ona radostí letěla, že táta táta a ani si ho nevšimla a 4× proběhla celý byt tam a zpátky, u toho křičela radostí, ale na manžela se ani nepodivala. Když ji hlídá babička, pořád volá máma, máma, já se snažím pribehnout co nejdříve, když přijdu, buď si mě nevšimne, nebo ukazuje hračky. Ale vnitřně je spokojená, že tam jsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 03:53
@Lex1 píše:
Naše malá to dělá taky, má taky 20 měsíců. Dnes dokonce vitala manžela tak, že jsme se fakt nasmali. Zachrastily klíče v zámku ona radostí letěla, že táta táta a ani si ho nevšimla a 4× proběhla celý byt tam a zpátky, u toho křičela radostí, ale na manžela se ani nepodivala. Když ji hlídá babička, pořád volá máma, máma, já se snažím pribehnout co nejdříve, když přijdu, buď si mě nevšimne, nebo ukazuje hračky. Ale vnitřně je spokojená, že tam jsem.

Moc dekuji za prispevek… alespon v tom nejsme sami:)

tucnanek
Nováček 1 příspěvek 26.10.18 07:29
Změna chování

Milé maminky, nemáte některá podobnou zkušenost? Náš syn je od narození dost živé miminko, pár měsíců již leze, žvatlá, opakuje některé slabiky, hodně objevuje (šuplíky a skříňky před ním nejsou v bezpečí), ale… Poslední dny se u něj do značné míry rozvinulo ustrnutí na místě - chytne se nějakého předmětu (např. hadice od vysavače) nebo hračky a zůstane na čtyřech třeba i dvě hodiny v kuse jen tak se pohupovat. Je jako v tranzu, sice reaguje, ale od dané věci se neodpoutá, jako kdyby nevěděl jak a celé tělo měl v napětí. A když mu onu věc ze silného stisku vezmeme, má záchvat neutěšitelného pláče :( U jiných dětí jsem to neviděla, měla bych s tím jít k pediatrovi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >