Nápadně malý pindík u syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:21
Nápadně malý pindík u syna

Maminky, prosím, nechci aby to vyznělo nějak úchylně, je to takové hodně intimní téma, proto anonym. Mám skoro dvouletého chlapečka, který má opravdu extrémně malého pindíka. Už v propouštěcí zprávě z porodnice má „nápadně malý penis“.. Pediatrička ho viděla naposled někdy v roce a říkala, nebojte, on vyroste, nejpozději v pubertě.. Přijde mi, že zatím opravdu vůůůbec neroste a když jsme třeba na bazénu a je mu zima, opravdu tam nemá skoro nic :nevim: Párkrát jsem si i všimla, že ostatní maminky tak blbě koukají.. :,( Ale nad to už se dokážu povznést, spíš se bojím, abych něco nezanedbala zdravotně. Je mi jasné, že zvětšovat mu ho nikdo nikde nebude :D Jen prostě nechci aby měl do budoucna s tím nějaké problémy, jestli se to třeba nemá nějak řešit. Někde jsem zaslechla, že to může být endokrinologický problém :nevim: Ale doktorku to nijak netrápí, tak snad ne. Máte někdo zkušenost? Děkuji!

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 17.10.18 15:24

Velikost penisu je prý hlavně ovlivněna geneticky, takže.. jak to má tatínek ? :mrgreen: a opravdu, celkově se kluci vyvíjí hlavně v pubertě..

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 17.10.18 15:28

Zvykej ho na plavky a ve dvou letech to fakt neřeš.
Do puberty daleko, a vývin těchto partií pokračuje často ještě i po ní.

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 17.10.18 15:37

neřešila bych to,pokud to neřeší lékaři a nemá s tím žádné zdravotní a jiné problémy. Ukáže se až během dospívání jak na tom bude.

Russet
Extra třída :D 11616 příspěvků 17.10.18 15:47
@Anonymní píše:
Maminky, prosím, nechci aby to vyznělo nějak úchylně, je to takové hodně intimní téma, proto anonym. Mám skoro dvouletého chlapečka, který má opravdu extrémně malého pindíka. Už v propouštěcí zprávě z porodnice má „nápadně malý penis“.. Pediatrička ho viděla naposled někdy v roce a říkala, nebojte, on vyroste, nejpozději v pubertě.. Přijde mi, že zatím opravdu vůůůbec neroste a když jsme třeba na bazénu a je mu zima, opravdu tam nemá skoro nic :nevim: Párkrát jsem si i všimla, že ostatní maminky tak blbě koukají.. :,( Ale nad to už se dokážu povznést, spíš se bojím, abych něco nezanedbala zdravotně. Je mi jasné, že zvětšovat mu ho nikdo nikde nebude :D Jen prostě nechci aby měl do budoucna s tím nějaké problémy, jestli se to třeba nemá nějak řešit. Někde jsem zaslechla, že to může být endokrinologický problém :nevim: Ale doktorku to nijak netrápí, tak snad ne. Máte někdo zkušenost? Děkuji!

Počkala bych pár let. Pak se zeptala znovu. A třeba ho pro klid duše nechala endokrinologem vyšetřit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:56

Ve dvou letech je to ještě dobrý. Já se porad bojim, ze nezacne rust dvanactiletemu, ktery ho ma mensiho, nez jeho bratr na roce a pul :(

tulipán
Závislačka 3156 příspěvků 17.10.18 16:13

Nebojte se. Na techto strankach se pise, ze rust penisu zacina az s pubertou a ta u chlapcu zacina az p 12. roce. odkaz

karkarka
Závislačka 2661 příspěvků 17.10.18 16:13

Ve dvou letech je opravdu zbytečně se stresovat.penis se vyviji nejvic v pubertě a do te doby je ještě daleko.velikost penisu neni dana geneticky, takze odhadovat velikost v dospělosti nelze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 17:35

muj ho ma taky malyho, driv mi to neprislo, myslela jsem, ze je to normalni u mimin, ale kdtz jsem pak ostatni videla na plavani, tak jsem si uvedomila, ze ten muj tam skoro nic nema :lol: manzel ho ma malyho v normalnim stavu, ale kdyz se mu postavi, tak je velikostne super, tak predpokladam, ze syn to ma po nem, protoze, kdyz ma rani erekci, tak je 3× tak vetsi :nevim: jakyho ho ma tvuj syn, kdyz se mu postavi? jo a ma skoro dva roky. nejsem, zadnej uchyl, ale rozhodne to nebudu psat jinak nez anonymne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 23:23
Taky asi tak trikrat vetsiho, tak asi to bude podobny pripad????????
@Anonymní píše:
muj ho ma taky malyho, driv mi to neprislo, myslela jsem, ze je to normalni u mimin, ale kdtz jsem pak ostatni videla na plavani, tak jsem si uvedomila, ze ten muj tam skoro nic nema :lol: manzel ho ma malyho v normalnim stavu, ale kdyz se mu postavi, tak je velikostne super, tak predpokladam, ze syn to ma po nem, protoze, kdyz ma rani erekci, tak je 3× tak vetsi :nevim: jakyho ho ma tvuj syn, kdyz se mu postavi Eds? jo a ma skoro dva roky. nejsem, zadnej uchyl, ale rozhodne to nebudu psat jinak nez anonymne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 23:25
@Anonymní píše:
Ve dvou letech je to ještě dobrý. Já se porad bojim, ze nezacne rust dvanactiletemu, ktery ho ma mensiho, nez jeho bratr na roce a pul :(

Jejdaa…Drzim palce!!! ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 23:31

Dekuji moc vsem za uklidneni :srdce: Vazne mi to pomohlo..Ja to parkrat rekla manzelovi a ten si tukal na celo, co to resim za blbosti (pritom by to mel vic chapat, ze to pro kluka/chlapa neni asi zrovna idealni), tak jsem rada, ze nas je vic a budeme klukum drzet palce…Snad se jeste vytahnou ;) A hlavne aby to nebyl zdravotni problem, to je preci to nejdulezitejsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 08:02
@Anonymní píše:
Dekuji moc vsem za uklidneni :srdce: Vazne mi to pomohlo..Ja to parkrat rekla manzelovi a ten si tukal na celo, co to resim za blbosti (pritom by to mel vic chapat, ze to pro kluka/chlapa neni asi zrovna idealni), tak jsem rada, ze nas je vic a budeme klukum drzet palce…Snad se jeste vytahnou ;) A hlavne aby to nebyl zdravotni problem, to je preci to nejdulezitejsi.

ja jsem to taky resila s manzelem, bylo mu to neprijemny a nechtel se o tom bavit, nj chlapska jesitnost :roll: cetla jsem tedy nejakou stranku a tam i pisou, ze kluci s malym v klidovym stavu mivaji velkou erekci a ti co ho maji normalniho uz takova erekce neni. Ja uz se netrapim, pokud bude opravdu po manzelovi, tak cajk ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >