Divné mesicky

Anonymní
19.4.21 18:05

Divné mesicky

Zdravím chci se vás zeptat jestli některá z vás má podobné zkušenosti..

Před dvěma dny jsem dostala ms ale je taková divná hodně divná je mnohem slabší než ta na kterou jsou zvykla a je tmavší o hodně.
Ms mám vždy silnou první dva dny ale takhle je úplně jiná. Stačí mi jen jedna vložka na celý den a to je stejně prázdná bez ničeho jen když se utru nevíte co by to mohlo být? Žádnou antikoncepci neberu.. A s přítelem jsme měli i pohlavní styk.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1755
19.4.21 18:14

Co takhle těhotenství? To tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
980
19.4.21 19:14

Tyhle dotazy jsou fakt hloupý…
Už jen to, že píšeš, že jste měli pohlavní styk vyzíváš ostatní, aby ti odpověděli, že může jít o těhotenství…
No… může, ale taky vůbec nemusí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16522
19.4.21 19:35
@Anonymní píše:
Zdravím chci se vás zeptat jestli některá z vás má podobné zkušenosti..Před dvěma dny jsem dostala ms ale je taková divná hodně divná je mnohem slabší než ta na kterou jsou zvykla a je tmavší o hodně.
Ms mám vždy silnou první dva dny ale takhle je úplně jiná. Stačí mi jen jedna vložka na celý den a to je stejně prázdná bez ničeho jen když se utru nevíte co by to mohlo být? Žádnou antikoncepci neberu.. A s přítelem jsme měli i pohlavní styk.

Počkej vyndám věšteckou kvůli..

Tak koule říká, použij mozek, kup test a podle toho se pak rozhodni co dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.4.21 19:38

Ty víš co? Mužeš být těhotná ale víš ty co? taky ne? hmmm jak zjistit a vyloučit jednu z možností dřív než napíšu něco na net kde jsou ženy, matky ale ne lékaži..? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
20.4.21 07:40

A jakou silu ms mas normalne? Ja takovouhle jednou za cas taky mam, ale u me to neni nic zase az tak divneho, protoze ji mam bezne slabou a kratkou a kdybychom zanedbali hygienicky aspekt, tak by mi kolikrat stacila jedna vlozka na celou ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat