Vynechání menstruace, slabé špinění

4
19.4.21 10:10

Vynechání menstruace, slabé spineni

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat, snažíme se o miminko. Mám cykly dlouhé 32 až 34 dnů. MS jsem měla dostat 16.4. což by bylo těch 34 dnů. První dva dny pouze spineni a pár kapek krve a jinak nic a do dneska mě pořád pobolívá břicho jako při menstruaci. Prsa pobolivaji. Dnes 19.4. Jsem si delala test a negativnínegativní, nevím jestli není brzo ale už jsem to nemohla vydržet. Myslíte si že je nějaká šance a konečně to vyšlo? Děkuji a přeji všem hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
19.4.21 10:15

Pokud byl negativní nejsi těhotná. Ale jestli chceš mít jistotu udělej si test třeba ještě jeden :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
20.4.21 05:00

Příznaky s negativním testem, nejsou těhotenské příznaky :nevim: jestli nepřijde do týdne tak jdi na vyvolávacku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.4.21 13:26

Ahojk chtěla jsem se zeptat dva dny meskam brala jsem antibiotika měla jsem koronavirus myslíte ze je to tím ze jsem ro nedostala nebo mužů byt tehu před týdnem jsem měla strašně hnědý výtok a píchal mě v podbrisku měla jste to naka taky budu rada za radu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
20.4.21 16:53
@Natalaie píše:
Ahojk chtěla jsem se zeptat dva dny meskam brala jsem antibiotika měla jsem koronavirus myslíte ze je to tím ze jsem ro nedostala nebo mužů byt tehu před týdnem jsem měla strašně hnědý výtok a píchal mě v podbrisku měla jste to naka taky budu rada za radu :zed:

No řekla bch že to tím může byt ale pokud by se to takhle opakovalo tak já osobně bych šla k DR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.4.21 16:59

Mohlo by ro byt tehu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
20.4.21 17:02
@Natalaie píše:
Mohlo by ro byt tehu???

Muže nemusí ale tady Vám to nikdo neřekne… proto je lepší jit k doktorovi a taky si udělat těhotenský test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.4.21 17:04

Já jsem bojím ze zase budu sklamana snažím se už rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
20.4.21 17:06
@Natalaie píše:
Já jsem bojím ze zase budu sklamana snažím se už rok

Nevím co na to napsat.. nevím jaky je váš ciklus atd takže nemůžu odhadnout zda jste těhotna..pokud se vám nedaří už rok otěhotnět tak to řeště s lékařem ten ví líp než my tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.4.21 17:11

Mám nízkou sliznici beru kyselinu lisrovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.4.21 17:36

Zítra testnu a uvidím nápisu :D