Divně rozhozený cyklus po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 10:14
Divné rozhozene

Ahoj, vysadila jsem HA. Naposledy jsem ms dostala 3.9 až do 15.9 (nevysadila jsem po MS), už před tím jsem díky práci zapominala brát ha(max jeden vynechání den), do dnes mi ms nepřišla. Je to normální, že se to tolik opozdi? Nebo to může být těhotenství?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 19.10.18 10:17
@Anonymní píše:
Ahoj, vysadila jsem HA. Naposledy jsem ms dostala 3.9 až do 15.9 (nevysadila jsem po MS), už před tím jsem díky práci zapominala brát ha(max jeden vynechání den), do dnes mi ms nepřišla. Je to normální, že se to tolik opozdi? Nebo to může být těhotenství?

Spala si s někým bez ochrany? Pokud ano, může to být těhotenství, ale já nechápu, proč si neudělaš test. Stojí cca 30,– kč a nemusíš zakládat diskuzi. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 10:18

@lachtanice86 díky, ale to mě napadlo ;) test byl negativní a ano, spala. Se svým přítelem :)

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 19.10.18 10:19
@Anonymní píše:
@lachtanice86 díky, ale to mě napadlo ;) test byl negativní a ano, spala. Se svým přítelem :)

Tak proč to nenapíšeš rovnou? Že byl test negativní? Takže spíš ne. Spíš se tělo rovná po vysazení ha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 10:21

@lachtanice86 ptala jsem se, pokud je to normální, že se to tolik opozdilo, stačilo třeba ano ????

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 19.10.18 10:24
@Anonymní píše:
@lachtanice86 ptala jsem se, pokud je to normální, že se to tolik opozdilo, stačilo třeba ano ????

Zpoždění mít můžeš, když bereš HA jako lentilky. Stačí nastavit budík na telefonu hned si prášek vzít. Ideálně ve stejnou dobu. Pokud nemáš tři směny, nastav si braní na večer, kdy budeš doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 10:29

@Russet prášky jsem brala přesne každé ráno v 6,jen se mi stalo, že jsem třeba jednou vynechala. Jinak ms a vše mi chodilo jako hodinky. Vždy přesně 8.jenze pak mi to přišlo 3 a to jsem vysadila HA, MS 2 týdny a do teď ani známky, že by přišla. Styk jsem měla, přítel nemůže mít děti. Proto se ptám

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 19.10.18 10:32
@Anonymní píše:
@Russet prášky jsem brala přesne každé ráno v 6,jen se mi stalo, že jsem třeba jednou vynechala. Jinak ms a vše mi chodilo jako hodinky. Vždy přesně 8.jenze pak mi to přišlo 3 a to jsem vysadila HA, MS 2 týdny a do teď ani známky, že by přišla. Styk jsem měla, přítel nemůže mít děti. Proto se ptám

Jak nemůže mít děti? Nula spermií? Je bez varlat? 8o Pokud děti „mít nemůže“, proč bereš antikoncepci? Věřila bych tomu možná až v případě, že by mi to doktor řekl osobně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 10:34

@Russet byli jsme před měsícem u doktora. Bohužel nemůže podle testu mít děti. Jelikož jsem navykla brát HA ani mi to nepřišlo divny ji přestat brát. Proto jsem ji vysadila. Doktor říkal, že šance na dítě je úplně mizivá.

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 19.10.18 10:36
@Anonymní píše:
@Russet byli jsme před měsícem u doktora. Bohužel nemůže podle testu mít děti. Jelikož jsem navykla brát HA ani mi to nepřišlo divny ji přestat brát. Proto jsem ji vysadila. Doktor říkal, že šance na dítě je úplně mizivá.

Tak to mělo být v prvotním dotazu. Pokud je mizivá, asi neotěhotníš.

karkarka
Závislačka 2862 příspěvků 19.10.18 11:15

Po vysazeni se ti muze dlouho rovnat cyklus.takze ani vlastne nemusis mit zpozdeni.

blumen
Hvězda diskuse 42822 příspěvků 19.10.18 12:11
@Anonymní píše:

Nekdo nema MS treba pul roku po vysazeni, telo se musi srovnat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >