Asi se zase nezadařilo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:09
Asi se zase nezdařilo

Ahoj holky, mám dotaz. Už delší dobu se s přítelem snažíme o mimi. On musel před třemi týdny odjet na měsíc na služebku a tak jsme ještě před odjezdem pořádně zapracovali :D zhruba týden po mi začalo být nevolno. Bolesti hlavy a křeče v podbříšku. Takhle to trvalo 3 tydny. Před třemi dny jsem měla dostat menstruaci. Úplně mi kalendář vypadl z hlavy kvůli práci a dneska odpol jsem si uvědomila, že mám vlastně spozdeni, tak jsem honem utíkala do drogergy pro test a hned si ho udělala. Byl negativní:( Myslíte, ze má ještě cenu zkouset z ranní moči? Sice jsem testovala odpol a z nekoncentrované moči, ale po víc jak třech týdnech po oplození a 14 dní po ovu ný se mi i odpoledne ukázal alespoň duch, ze:(
Jsem z toho moc špatná. Snažíme se o mimčo už přes rok. Přítel jezdí často na pracovní cesty a je málo doma. Jsem z toho špatná:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:11

Urcite si zkousej dalsi testy ;) :lol:

JaneCase
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 18.10.18 21:13

Vypada to nadejne ;) rano bude moudrejsi

warita
Echt Kelišová 8119 příspěvků 18.10.18 21:14

Mohu se zeptat, kolik ti je?

I my se uz snazime vic nez rok a takove zpozdeni mam obcas taky, test samozrejme snehovy a povetsinou hned na druhy den (nebo dokonce jeste v ten samy den to dorazi). Ale nadeje umira posledni.

Pipet
Generální žvanilka 24102 příspěvků 18.10.18 21:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz. Už delší dobu se s přítelem snažíme o mimi. On musel před třemi týdny odjet na měsíc na služebku a tak jsme ještě před odjezdem pořádně zapracovali :D zhruba týden po mi začalo být nevolno. Bolesti hlavy a křeče v podbříšku. Takhle to trvalo 3 tydny. Před třemi dny jsem měla dostat menstruaci. Úplně mi kalendář vypadl z hlavy kvůli práci a dneska odpol jsem si uvědomila, že mám vlastně spozdeni, tak jsem honem utíkala do drogergy pro test a hned si ho udělala. Byl negativní:( Myslíte, ze má ještě cenu zkouset z ranní moči? Sice jsem testovala odpol a z nekoncentrované moči,ale po víc jak třech týdnech po oplození a 14 dní po ovu ný se mi i odpoledne ukázal alespoň duch, ze:(
Jsem z toho moc špatná. Snažíme se o mimčo už přes rok. Přítel jezdí často na pracovní cesty a je málo doma. Jsem z toho špatná:(

Nějaký zmatek.
Jinak já měla z odpoledne test negativní, i když z ranní moči byl zcela jasně pozitivní.
Což neznamená, že to tak bude i u tebe…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:20

@warita je mi 31 let :kytka:
Právě to spoždení mě téměř každý měsíc nejvíce rozesmutní:( vždycky tak dva tři dny usínám s nadějí, pak zkusím test, nic, a většinou to do dne přijde:(
 Zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:22

@Pipet
Pardon, psala jsem velmi rychle a roztržitě.. kamarádka mě také uklidňovala, že mám zkusit ráno, ale přijde mi, že 20 dní po oplození by alespoň „něco“ mělo být vidět i odpol… ale všude bílo:(
 Zakl.

aktyk
Nováček 9 příspěvků 18.10.18 21:23

Zkus ráno

Příspěvek upraven 18.10.18 v 21:25

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 21:24

@JaneCase Mně to právě moc nadějné nepřijde, ale děkuji za podporu :srdce:
 Zakl.

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 18.10.18 21:26

Já měla více zřetelnou druhou čárku z odpolední moči. Zkus třeba zitra rano no

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 18.10.18 21:39
@Anonymní píše:
@Pipet
Pardon, psala jsem velmi rychle a roztržitě.. kamarádka mě také uklidňovala, že mám zkusit ráno, ale přijde mi, že 20 dní po oplození by alespoň „něco“ mělo být vidět i odpol… ale všude bílo:(
Zakl.

Promiň, ale jak bys chtěla být 20 dní po oplození, když ovulace byla před 14 dny? Máš v tom malinko zmatek. Jak víš, kdy ta ovulace je? Navazujici otázka, máš určitě zpoždění?

lalalanka
Povídálka 24 příspěvků 18.10.18 21:40

A to že si měla ovu víš z testu,jakože sis kupovala ovu testy?V den menstruace může být test klidně negativní i z ranní moči a za tři dny pozitivní.Pokud už delší dobu čekáš,zkusila bych se domluvit s doktorem,ať ti posleduje ovulku..sice neovlivníš asi když bude přitel pryč,ale pokud nebude,budeš vědět, že je ta správná doba.

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 18.10.18 21:53

Hele a jak víš kdy byla ovulace?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:00

@Kamkam Pardon, trochu jsem se do toho zamotala :D myslela jsem tím, že s přítelem jsme spolu spali asi před 20 dny a ovulaci jsem měla asi před 16 dny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:02

@lachtanice86 @lalalanka
V kalendáři si ji zhruba počítám a pak +- okolo toho dne to na sobě cítím. Mám při ovulaci silnější křeče v břiše a hustý výtok :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >