Pyridoxin zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 04:57
Pyridoxin zkusenost

Ahoj prosim vite nekdo od ktereho dne cyklu brat pyridoxin na prodlouzeni lutealni faze a pripadne jak davkovat? Diky

Reakce:

Dela93
Povídálka 14 příspěvků 18.10.18 07:15

Taky by me to zajimalo ma nekdo zkusenost s pyridoxinem prosim?

SmokedSalmon
Povídálka 31 příspěvků 18.10.18 07:31

Já brala asi 80mg před prvním těhotenstvím a prodloužilo mi to luteální fázi na 11 dní ( myslím, že za měsíc braní o 1 den, ale více než 11 to nešlo). Teď jsem brala asi 100mg, ale jen jsem měla dříve ovulaci (z 18dc na 14dc), ale luteální fáze zůstala 11 dní. Tak už to neberu a pořád 11 dní. Nicméně bere se min.těch 80mg, dobré jsou tablety Jamieson, je tam i listovka.

SmokedSalmon
Povídálka 31 příspěvků 18.10.18 07:34

A začít brát se může kdykoliv, může se i v případném těhotenství

Dela93
Povídálka 14 příspěvků 18.10.18 14:13

@SmokedSalmon diky moc

ranitomeya
Povídálka 49 příspěvků 18.10.18 15:07

Ahoj, já beru 3 měsíce 80 mg denně, 2 tablety ráno, 2 večer :mavam:

Future.Me
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 18.10.18 15:20

Ahoj. Ja brala taky jamieson b6,uzivani cely cyklus a zacit kdykoliv. Lf mi prodlouzila na 11 dni. Brala jsem ji rok a pul, ale posledni dobou se mi pravdepodobne z ni delala vyrazka v dekoltu (nevim jestli to delala konkretne b6, b12 nebo kys. listova). Ted jsem ji vysadila kvuli hormonalnimu profilu, protoze mi nejak haproval cyklus a lf zase 9 dni :zed:. Kazdopadne jsem s ni byla spokojena, mela dobry vliv i na vlasy, tak se k ni urcite jeste nekdy vratim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >