Snažilky říjen 2018

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 154 příspěvků 17.10.18 18:46
Snažilky říjen 2018

Ahoj holky, je tady některá, která se usilovně snaží jako my, nebo jste spíše zdrženlivější a snažíte se tak normálně, že buď a nebo? A jak dlouho se snažíte? My se snažíme 5 měsíců a zatím nic :(. V polovině záři mi mela dorazit menses a nedorazila, tak jsem se radovala, že už se konečně zadarilo a ono to vypadá, že opět nic a jde o poruchu cyklu. Momentálně jsem 20.den zpoždění a 46.den cyklu a nikde nic. Test dělány naposledy v pondělí a celkově jich bylo 5 a ani duch :think:. Příští týden jdu k doktorce na vyvolávačku.
Těším se na vaše příspěvky a všem do jedné držím moc a moc palce :potlesk: :*

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

frey08
Stálice 92 příspěvků 17.10.18 18:55

My se snazime od kvetna tohohle roku a zatim taky nic. Byla jsem na odberu krve kvuli ovulaci a pry vse v poradku. Ale uz z toho taky zacinam mit hlavu. Uz je to pro me dlouho. :( :( :(

Toma18
Kecalka 154 příspěvků 17.10.18 18:59

@frey08 my taky od konce května tohoto roku :( . Pro někoho je to málo a pro někoho moc. Nejhorší je to, že člověk nechce, aby to nedorazilo a ono opravdu ne, ale úplně z jiného důvodu :,(

Romca.H
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 17.10.18 19:01

Ahojky,

my se snazime uz 9 mesic, vyslo to sice 2× ale MS stejne dorazila, nevim jak je to mozny :roll: na zadnych testech jsme jeste nebyly, pockam do prosince a kdyz nic, tak to budu resit s doktorem

pavla.velova
Závislačka 2882 příspěvků 17.10.18 19:15

Ahojky také se snažíme 9mesicu teď beru na doporučení dr inofolic 10 den čekám na MS že dorazí pátek sobota ovulka asi ani nebyla tento cykl takže mě už to přestalo nějak bavit a zkouším to vypustit z hlavy a uvidíme snad se zadari pak se objednam na utz na folikuli tak uvidíme

frey08
Stálice 92 příspěvků 17.10.18 19:17

@Toma18 to je mi lito ze to nejde a uplne vim jak se citis.. ted do toho skoro kazda kamaradka nadsene oznamuje tehotenstvi. Jasne moc jim to preju ale zaroven to vzdy obrecim. Co ja bych za ten malej uzlicek dala uz.Dr rikal ze to budeme resit az po roce snazeni. Tak jeste musime vydrzet. Drzim vam moc palce at uz to konecne klapne :mavam:

Romca.H
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 17.10.18 19:25
@Toma18 píše:
Ahoj holky, je tady některá, která se usilovně snaží jako my, nebo jste spíše zdrženlivější a snažíte se tak normálně, že buď a nebo? A jak dlouho se snažíte? My se snažíme 5 měsíců a zatím nic :(. V polovině záři mi mela dorazit menses a nedorazila, tak jsem se radovala, že už se konečně zadarilo a ono to vypadá, že opět nic a jde o poruchu cyklu. Momentálně jsem 20.den zpoždění a 46.den cyklu a nikde nic. Test dělány naposledy v pondělí a celkově jich bylo 5 a ani duch :think:. Příští týden jdu k doktorce na vyvolávačku.
Těším se na vaše příspěvky a všem do jedné držím moc a moc palce :potlesk: :*

5 mesicu jeste neni zadna katastrofa, ale vim jaky to je :?
Me rekl doktor, ze za neplodny par se povazuje 2 roky snazeni :roll:
MS mam nastesti pravidelnou na vyvolavacce jsem nikdy nebyla

Filisa
Povídálka 16 příspěvků 17.10.18 21:09

Ahooj, my se snažíme taky od letošního května o druhé. Malé teď bude 22 měsíců. Povedla se nám na poprvé, tak jsem z toho teď taková rozhozená, že stále nic.
Tak držím palce, ať nám to všem vyjde co nejdřív ;)

janicki
Kecalka 133 příspěvků 18.10.18 16:52
snažení od začátku roku

Ahoj holky, uz nejaky ten mesic sleduji diskuzni fora na ruznych serverech, abych se neco noveho dozvedela.. Ted pri 10.pokusu uz jsem si rekla, ze se taky do nejake te diskuze pridam :mavam: a podelim se s vami o moje (ne)zkusenosti nasbirane behem snazeni se :D Po Vanocich jsme se rozhodli se do toho poradne opřít, neprosvihli jsme s pritelem ovulaci ani jeden mesic a stejne to (az na cervnovy mini-potrat) stale nevychazi.. :nevim: uz zaciname byt zoufali a brzy asi zajdeme za odborniky, treba nam reknou v cem je zakopany pes :think: (lubrikant, cetnost styku, ovulacni testy..) Co vy, take uz premyslite nad blbostmi, cim by to sakra mohlo byt, ze to nevychazi?! Kdyz nepijete alkohol ani kafe, nekourite..

Filisa
Povídálka 16 příspěvků 18.10.18 18:00

@janicki My se sice snažíme jen zhruba půl roku, ale v mém případě to jsou asi rozhozené hormony porodem a kojením první dcerky. Protože sice ovulaci mám, ms taky pravidelně, ale několik dní před ms už špiním, takže prý, ikdyby se povedlo, tak se to asi neudrží. Přestala jsem proto teď v říjnu dceru kojit a jsem zvědavá, jestli to pomůže. Kapala jsem si i tenhle měsíc gynex.
Je pravda, že dnes měla přijít ms a nic. Začala jsem ale špinit minulý čtvrtek a nějak postupně to přestalo a dnes termín ms a nic. Tak možná zkusím zítra test :)

frey08
Stálice 92 příspěvků 18.10.18 18:16

@janicki presne tak,taky si rikame cim to muze byt ze to nejde. Taky vim ze ovulaci mam. A holky pouzivate krom gynexu jeste nejake podpurne pripravky ? :mavam:

janicki
Kecalka 133 příspěvků 18.10.18 18:17

@Filisa tak držím moc palecky, aby uz neprisla !! obdobi mezi ovulaci a ms je na nervy asi nejhorsi :roll: takze verit a za par dni testik a snad bude + ! Ja jsem dnes 9-10dpo takze cekam a pristi vikend uvidime, co se bude dit :mrgreen:

janicki
Kecalka 133 příspěvků 18.10.18 18:21

@frey08 ja beru uz 10 mesicu vitaminy Gestarelle, kde je hlavne kyselina listova, jod, zelezo a Omega 3 :) jinak nic, pouzivame ale lubrikacni gel Conceice Plus, zacinam o nem posledni dobou pochybovat a myslim, ze kdyz to nevyjde tenhle mesic, od priste ho pouzivat nebudeme..

Filisa
Povídálka 16 příspěvků 18.10.18 18:26

@janicki Děkuju, to máš pravdu, to je hrůza, jak to člověk nemůže dostat z hlavy.
Jinak já jsem tenhle měsíc začala pít ještě čaj dle Ludmily Mojžíšové. No a začala jsem chodit na jógu, abych si protáhla všechny ty svaly uvnitř a dala to tam hezky pořádně do pohybu ????

frey08
Stálice 92 příspěvků 18.10.18 18:30

Ja beru 4 mesice kyselinu listovou a ted jsem zacala pit kontryhelovy caj. Tak uvidime jestli to k necemu bude :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >