Snažení o druhé mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papuska36
Povídálka 28 příspěvků 18.10.18 19:31
Snažení o druhé mimi

Ahoj holky, skoro třičtvrtě roku se snažíme o druhé mimi, bohužel jsem se na to asi moc upla :( Každý příchod menstruace je pro mě zklamáním a hrozně si to beru, že druhé dítě nepůjde. První šlo takřka hned. Všichni říkají ať na to tolik nemyslím, ale lehce se říká hůř dělá. Co jste dělali aby jste se upli k něčemu jinému, nebo na to aspoň tolik nemysleli, já na to myslím ustavičně :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
alialiali
Kecalka 209 příspěvků 18.10.18 19:40

a jak máš staré první dítě??

Papuska36
Povídálka 28 příspěvků 18.10.18 19:43
@alialiali píše:
a jak máš staré první dítě??

V květnu mu budou tři roky

blumen
Hvězda diskuse 42808 příspěvků 18.10.18 19:53

@Papuska36 a s tim stejnym partnerem? Ja na to myslela porad a otehotnela jsem, i kdyz to par mesicu trvalo. Dle me to psychikou neni.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 18.10.18 20:00

Tak ja ted uz resim vanocni darky… hodne toho vyrabim nebo ruzne skladam, tze to zabere dost casu a myslenkoveho prostoru :lol:

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 20:19

@Papuska36 ach jak ti rozumim…my mame 4,5letyho klucika…uz 1,5roku strasne chci mimco,jenze-syn byl z tech narocnejsich deti, dodelavam vysokou a stehovali jsme se pres pul republiky a zarizovali jsme nove bydleni takze jsme chteli pockat. K Adovi jsme prisli neplanovane a vim 100% ze to bylo hned napoprve.A v krev­nim testu sel videt asi 6-7 den po styku.A ted? Na papirku snehobilo a krevni testy rikaji ze se v mem tele nic neodehrava-pritom je mi blbe, zvracim,jsem naladova a dost unavena, bricho citlive napohmat. Snazim se ruzne zabavit pac vim ze jsem magor, ale nejde mi si porucit. Dny neutikaji a ja neumim kazdy den porucit si abych necurala na papirek, nebo kdyz jsem v praci abych si nevzala krev! :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 20:21

My se snažili 6 let, když jsme stavěli dům, tak jsem tam dřela, i když podvědomě jsem si říkala, nedělej to, třeba si těhotná a zvedáním tomu můžeš ublížit… nic… jakmile jsem si řekla, kašlu na to, makala jsem jak šroub, hledala si jinou práci a fakt jsem na to nemyslela, sex jsme měli jen jednou ten měsíc, protože manžel byl na domě a ono to vyšlo.

Filisa
Povídálka 16 příspěvků 18.10.18 20:35

Taky se snažíme od letošního května o druhé, máme 22 měsíční holčičku. Povedla se nám hned první měsíc, takže teď, ikdyz se snažíme jen půl roku, mám pocit, že to snad ani není normální (já vím, hrozné rouhání po takové chvilce) a něco se mnou je. Ale musím říct, že mi hodně pomohlo cvičení jógy, nejenže si harmonizuju tělo, ale přijdu u toho na jiné myšlenky a hodně si vizualizuju, jak se mi ta děloha připravuje na miminko a to se tam brzy hezky uhnízdí :)

Zuzanice011
Závislačka 3061 příspěvků 18.10.18 20:43

My se taky snažíme o druhé, už rok :pocitac: Na začátku září konečně 2 čárky a bohužel v 9 tydnu ZT, v úterý jsem byla na revizi :zed: Syn bude mít za měsíc 5 let .

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 18.10.18 22:20

@Zuzanice011 to me moc mrzi :hug: Snad se brzy zadari

Keshi
Závislačka 2719 příspěvků 19.10.18 01:49

@Papuska36 Ahoj. My se o první snažili 4 roky, o druhé zatím rok a kousek. U prvního pomohla dovča, smíření a řešení adopce/náhradní matky. Co zkusit nějak zaměstnat hlavu? Nějaké nové hobby. Vyrazit někam mimo domov?

Zuzanice011
Závislačka 3061 příspěvků 19.10.18 07:03

@89Luca Vidím, že máme skoro stejně staré prcky :)

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 09:12
@Zuzanice011 píše:
@89Luca Vidím, že máme skoro stejně staré prcky :)

Uz by to chtelo toho sourozence, co? Malej se uz tesi na segru-pry brachu nechce,ze kamaradu ma dost :lol: Tak nevim jak mu jednou budu vysvetlovat ze priletel cap a nevrana :andel:

Zuzanice011
Závislačka 3061 příspěvků 19.10.18 09:27

@89Luca To teda chtělo :? Syn taky pořád mluví o sourozenci. Všichni naši známí mají víc jak jedno dítě, takže jim závidí. A chtěl první hrozně bráchu a teď se jeho kamarádovi narodila ségra (jsou dohromady 3), tak chce zase ségru :lol: Nedávno mi říkal, proč musíme pořád čekat. Nevím, jak mu to vysvětlit :nevim:

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 11:14

@Zuzanice011 Malej taky, manzel mu ted ze srandy rekl, ze ma maminka miminko v brisku a on mi ho ted porad pusinkuje. Uz jsem rikala, ze prestanu cist internet, kdyz koukam kolik paru ma problem s otehotnenim tak je mi strasny smutno, ze nam to taky urcite nepujde. Navic na tuhle dobu, kdy uz konecne muzeme mit miminko jsem cekala hrozne dlouho a k Adovi jsme prisli „nechtene“ a najednou z prvniho „stouchu“ nemam // na testu? No uplna katastrofa pro me :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >