Reklama

Divný přístup doktora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 10:50
Divný prístup Dr

Zdravím,
potrebujem názor aj niekoho iného

V prosinci prebehlo biochemické tehotenstvo. za posledné roky u mňa prebehlo niekoľko SP, nakoniec sa podarilo vynosiť dcéru aj vďaka hneď nasadenému anopyrinu a utrogestanu. Na kontrole po biochemku sme sa dohodli, že ak by som ostala tehotná tak si zavolám a hneď sa nasadia lieky.
Od piatku pozitívne testy, dnes som volala a sestrička ma objednala až na 22/1 s tým, že ak bude niečo na utz tak sa asi potom nasadia prášky. Mňa to teda hodne zarazilo vzhľadom na domluvu s dr.

Riešili by ste to nejak?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 09.01.18 10:54

Jistě, zavolala bych tam znovu, řekla jaká byla původní domluva, pripadne chtěla prepojit přímo na lékaře.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 09.01.18 10:57

A proč jsi rovnou neřekla, že jste s doktorem domluvení jinak? Ona o tom zřejmě vůbec neví.

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 09.01.18 11:02

Ja som jej to povedala a o domluve vie. Znova li zopakovala ze je prilis brzo

Příspěvek upraven 09.01.18 v 12:02

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 09.01.18 11:05

Určitě zavolej znovu a řekni, že potřebuješ objednat dřív a jak jste se domluvili. Ykontrolovat a případně předepsat utrogestan snad nebude na tak dlouho, aby tě nekam nevmáčkla.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 09.01.18 11:06

Taky bych zavolala znovu. I z laickýho pohledu, pokud máš potíže s SP, tak je k ničemu čekat tři týdny, než laskavě začne konat, ne?
Zavolala bych znovu a požádala k telefonu přímo lékaře a nenechala se odbýt :think:

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 09.01.18 11:13

Třeba nebude potřeba ani doktor k telefonu, ona setra o tom ani třeba nevěděla nebo jestli věděla, tak to prostě brala, že když souhlasíš s 22.1.,tak že je to v pořádku. Mě se to kolikrát stalo.Ale když nebude chtít objednat dřív, s tím, že nemá třeba místo nebo to není potřeba a počká se na ultrazvuk, tak si nech dát doktora k telefonu, že to chceš aspoň konzultovat a pak se domluvíš s ním.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 09.01.18 11:38
@meggy33 píše:
Ja som jej to povedala a o domluve vie. Znova li zopakovala ze je prilis brzo ????????

Pak bych tedy buď chtěla doktora k telefonu nebo bych se tam co nejdřív zastavila bez objednání a lékaři naší dohodu připomněla osobně

medunka23
Kelišová 6851 příspěvků 09.01.18 12:17
@meggy33 píše:
Ja som jej to povedala a o domluve vie. Znova li zopakovala ze je prilis brzoPříspěvek upraven 09.01.18 v 12:02

zavolala bych a chtěla mluvit s lékařkou

Safija
Kecalka 260 příspěvků 09.01.18 12:39

Vzdycky kdyz ctu podobne diskuze, tak jsem rada, ze mam gynekologa, ktery ma ordinacni hodiny bez objednani a muzu k nemu kdykoli a zadna sestricka mi v tom nezabrani…

zakladatelko, ja byt tebou, tak znovu zavolam a kdyz by to nepomohlo a na dr te neprepojila ani ti nedala blizsi termin, tak si zajdu osobne a udelam sestricce mezi dvermi scenu

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 09.01.18 12:42

Ďakujem všetkým za odpoveď. VOlala som znova a dr povedala, že toho 22/1 stačí..
Neviem čo si o tom myslieť

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 09.01.18 12:47
@meggy33 píše: Ďakujem všetkým za odpoveď. VOlala som znova a dr povedala, že toho 22/1 stačí..
Neviem čo si o tom myslieť

Hele taky nevím, ale abych tě uklidnila, měla jsem jednou ZT a jednou taky biochemicke a teď čekám zdravou holcicku. :)

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 09.01.18 12:49

@Vladimirovna diky ale na klude mi to nepridá. 6× SP, jedna dcéra úspešne donosená,1 SP a teraz biochem…takže mne na kľude nepridá nič
Akurát som sa spoliehala na to že sa to bude hneď riešiť práškami

Safija
Kecalka 260 příspěvků 09.01.18 13:12

Napada mne jeste jedno reseni, zajed si odpo na gyn. pohotovost (tedy jestli ve tvem meste je ta moznost), jakoze jsi na zachode natrefila na spineni a tvoje dr nema ordinacni hodiny a oni te prohlidnou, sice nic nenajdou, ale pro jejich klid a alibi ti ten utrogestan napisou

me se to tedy stalo realne loni v jeden patek odpoledne, nemusela jsem si tedy vymyslet, ale odchazela jsem z pohotovosti klidnejsi s utrogestanem a za osm mesicu s prckem, ona podle mne i ta psychika udela hodne, takze treba i jen pocit, ze mas potrebne prasky hned, by ti pomohl

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 09.01.18 14:34

@Safija jasně, souhlas.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >