Divný výtok - 8 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 20:34
divny vytok - 8 tt

Ahoj a dobry vecer, mam takovy choulostivejsi dotaz, jsem v 8 tt, ted jsem si dala vanu- nee nijak zvlast horkou, sedla jsem si k tv s divnym pocitem jsem odesla na wc. Byl to vytok, zvlastni, dost lepivy - i zapachem mi pripominal spsrma, ale sex jsem nemela. Bez znamky krve. Je to normalni??

Reakce:
staniczka
Stálice 60 příspěvků 07.11.14 20:39

Nikdy mě teda nenapadlo čuchat ke spermatu :think: :think: ale smiř se s tím, že výtok k těhotenství prostě patří. Neměl by být nějak zabarvený a měl by být bez zápachu…

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 07.11.14 21:01

Jj, je to normální, měla jsem to taky

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 07.11.14 21:01

Ale ten zápach fakt nevím, ale lepivý je dost

magda82
Extra třída :D 14777 příspěvků 07.11.14 22:19

Na ten výtok bacha. já měla slabší výtok coš se neprojevilo ničím, takže ani doktor ze začátku nepoznal že mám zánět a porodila jsem chlapečka ve 22 týdnu a byl větší tak to byl porod. teď vyřizujeme pohřeb.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 08.11.14 08:13

O vytoku rekni doktorovi, podiva se na to, vezme treba ster, ale jinak ma vytok v tehu 90% zen, co mi rikala doktorka, v pochve se meni Ph a je to proste celkova zmena pro telo.. ;)

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 08.11.14 11:42

@magda82 Tos mně kapku vyděsila… já ten výtok mám od začátku těhu a někdy až tak, že když stojím v noční košili, cítím, jak mi po noze cosi teče (omlouvám se za nechutné detaily) a když to utírám, je to jak lepkavá mléčná voda. V pondělí jdu na gyndu, asi to tam nadhodím a dotlačím ho ke stěrům :think: Jo, zavádím Ultrogestan na udržení těhu, proto je to možná mléčná tekutina.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >