Dloubání v boku

499
4.10.20 08:58

Dloubani v boku

Krasnou nedeli preji, chtela bych se prosim, zeptat, zda jste se nekdo setkal s necim. podobnym. Uz 3.den me nesnesitelne dlouba v levem boku, vychazi to nekdy i z te prohlubne (z pasu) pod zebry do boku a nekdy i do predni strany stehna, ale to neni tak caste. Nejhorsi je to ale kdyz lezim, 2 noci jsem nemohla prakticky spat. Leh na ktere koli strane mi tam vysilal velke bolesti. Pres den boli hlavne kdyz jsem v klidu. Pri chuzi se to da. Kojim, tak to neprehanim s lekama od bolesti. Ale obcas proste nevydrzim a dam paralen nebo ted mi dr. napsal cipky indometacin 1 krat denne. Na sonu mocoveho ustroji nic nenasli, takze pravdepodobne od patere. Ale kdy to skonci? 8o Musim zacit rehabky, ale ted v teto dobe covidu s rouskou na obliceji je to dost naprd. Ale neda se nic delat. Nemate s tim nekdo zkusenost? Moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.10.20 10:22

Mám podobný problém, ale na pravé straně. Chvilku mi to přijde že je to v oblasti ledviny, pak mi to vystřelí úplně do boku a nebo naopak do spodku zad. :roll: Ještě mě to tak zvláštně chvilkama pálí, jak kdyby mi tam někdo lil horkou vodu. Muž tvrdit, že ho můžu mít přeleželí, to se mi moc nezdá. Už jsem z toho otrávená. Zítra mám ultrazvuk břicha, tak ji poprosím. jestli by mi mrkla i na ledvinu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama