Dlouhé snažení o mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 18:23
Dlouhé snažení o mimčo

Ahojky všem snažilkám…Už rok se snažíme o mimíska…Kolem jsou najednou všechny těhotné, jen u nás to nejde…a to se snažím na to nemyslet…Přes­těhovali jsme se, koupili pejska…Prostě spoustu věcí, abychom to tak neřešili a stejně pořád nic…Od lékaře jsem měla nějaké prášky na podporu vaječníků a dva měsíce nic.. Teď mám před sebou poslední měsíc a už to moc růžově nevidím :( a pak už prý jedině do centra:(
Jsem z toho zoufalá… :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 28.10.14 18:49

@trdlina centrum je casto lepsi nez nejake prasky na podporu vajecniku. Pokud vyberes dobre centrum, tak nemusi platit rovnice car=ivf

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 28.10.14 18:55

Už je tady spousta diskuzí s podobným tématem, tak se přidej :mrgreen:

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 19:12

@Cuddy manžel se zatím na centrum necítí…když jsme oba zdraví…

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 28.10.14 19:16

Kolik vam obema je? Rok zase neni tak dlouha doba..

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15976 příspěvků 28.10.14 19:20

@trdlina co znamena oba zdravi? Spermiogram manzelovi delali?

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 28.10.14 19:26

Důležité je přestat to dítě dělat. Vím, jednoduše se to píše hůř dělá. Nám to nešlo asi rok. Pak jsem odjela na dovču se sestrou a jejím malým synkem a chuť na mimčo mě přešla. Otěhotněla jsem do 14dnů. Psychika dělá strašně moc. Podruhé jsem otěhotněla, když mě ta myšlenka zase pustila-umřela mi babička. Každopádně přeji ať to vyjde co nejdříve. A ovuluješ vůbec? Já tedy nechápu gyndaře co dají prášky jen tak.. Můj dr. říkal, že ten rok i rok a půl je naprosto normální.

wobludka
Extra třída :D 11737 příspěvků 28.10.14 19:28

Mně přijde že od té doby, co to řešíme my, už otěhotněla půlka planety - pozitivní je, že časem si zvykneš :mrgreen: :kytka: :hug: Prášky na podporu vaječníků? Pak zase tak úplně zdravá nejsi (nebo je dr debil).

Jela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 19:48

@trdlina dlohu je hodne relativni! My se snazime uz 3 roky, mame za sebou dva spontanni potraty.. jsou to holky co se snazi i 8 let i vice…
Rekla bych ti, at na to nemyslis, ale to snazilka snazilke nikdy nerekne, protoze to nejde! Reknu Ti ale, mysli na to hodne a kazdej den, ne ale v zoufalstvi, ale v pozitivnim slova smyslu. Ono to hodne dlouho potrva aby zmenila postoje a mysleni, ale jde to. Mne to trvalo tri roky, kdyz jsem pochopila, ze negativni emoce mi nic neprinesou, prave naopak, skodi mi.
Skutecne jsem pochopila, jak je dulezite srovnat se s vecmi, ktere zmenit nejde a menit veci, ktere menit jde, a naucit se tyhle dve kategorie od sebe odlisit.
Hodne sily! :hug:

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 20:03

@Cuddy ano delali…

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 20:04

@Krystal86 jj ten muj to taky tvrdi…ze je to normalni…ovuluji dle teploty

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 20:06

@wobludka jj taky mi to tak prijde, ze vsem to jde…tak usuzoval z toho ze jsem nikdy zadne problemy nemala a ms mela vcelku pravidelnou rozmezi 2-3dnu…

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 28.10.14 20:07

@Jela hezky si to napsala zkusim to…

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 28.10.14 20:09
A jak to víte, že jste zdraví?
@trdlina píše:
@Cuddy manžel se zatím na centrum necítí…když jsme oba zdraví…
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 28.10.14 20:12
Můj vynikající gynekolog říká, že menstruace v rozmezí 2-3 dnů už není extra pravidelná.
Tvůj gynekolog ti nasadil Clostilbegyt a předpokládám, že ani nekontroloval vaječníky, že? Jinak dlouhé snažení je relativní pojem, my sedm let na první dítě, třeba :lol: což ti moc nepomůže, chápu, ale rok ještě není hrůza.
@trdlina píše:
@wobludka jj taky mi to tak prijde, ze vsem to jde…tak usuzoval z toho ze jsem nikdy zadne problemy nemala a ms mela vcelku pravidelnou rozmezi 2-3dnu…
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >