Dlouhé vlasy u kluka, co s mezifází?

296
11.1.21 18:43

Dlouhé vlasy u kluka

Ahoj všem. Náš šestileté syn si chce nechat narůst dlouhé vlasy. Problem s tím nikdo nemáme, jen teď řeším, co s tou mezifazi, než budou dlouhé… aktuálně má takového velmi dlouhého ježka, asi tak 7 cm, necim. Prostě rovné tvrdé roští trčící všemi směry. A vepředu mu to začíná lézt do očí. A co s tím? Sponku ne, fontanku, co teď dělám roční dceři, asi taky ne. Jako zatim dobry, ale davam tomu tak mesic, max dva a uz to bude mit v očích. Nemate některá dlouhovlaseho kluka? Jak jste toto řešily? Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
11.1.21 18:46

@Midaku
Nemam. Ale napadla me celenka, delaji se i takove sportovni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4957
11.1.21 18:51

Znám kluka, co v dospelosti nosil čelenku, takovou tu vlnkatou viz. odkaz a vypadalo to dobře.

https://www.hair-bizuterie.cz/…nka-cik-cak/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
11.1.21 18:54

@Limi123 jo, tu nosil spolužák na gymplu, to by mohlo fungovat. Díky za tip. @Niky2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
11.1.21 18:57

Mrkni na fotky Ujfalušiho, nosil takovou celenku, pruh. To vypadalo taky dobře :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
11.1.21 18:59

Napadá mě taková pánská sportovní čelenka. Svého času v nich takový Baroš nebo Ujfaluši byli celkem fešáci. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
11.1.21 19:04

@Midaku kluk nosil černou čelenku nebo copek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
11.1.21 19:05
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda můžu otěhotnět když partnerovi vytekl kondom a měla jsem to na stehnech a v okolí partií?

Z logiky věci ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
11.1.21 19:17

Díky holky, pohledam nějakou celenku. Zatím je to dobrý, ale na jaře už s tím asi bude třeba něco delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
11.1.21 19:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda můžu otěhotnět když partnerovi vytekl kondom a měla jsem to na stehnech a v okolí partií?

Vzhledem k tomu, v jakém jsi tématu, tak jestli jsi měla čelenku, tak ne, byla jsi chráněná, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
11.1.21 19:30

Jine řešení než čelenka případně sponka mě nenapadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
11.1.21 19:31
@Anonymní píše:
:roll: nope
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31524
11.1.21 19:39

Ja mam kudrnače s delsimi vlasy, po obvodu vylepanej a ten horejsek si dava do gumicky nebo mu to vlaje, no. Nekdy je jak andilek, nekdy to ma jak dredy. V mezifazi nic moc, musel mit fontanku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
11.1.21 19:58

@PaníKadrnožková přesně na tenhle účes pomýšlím, až mu to doroste. Uvidíme, jestli ho bude chtít taky, nebo bude chtít dlouhý všechny vlasy. On má teda rovný, ale krásně pevný a hustý, to mu úplně závidím. A ta mezifáze je holt opruz, doufám, že ho to neodradi a nechá si to fakt narůst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
11.1.21 20:41

Čelenka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu