Reklama

Dlouhodobá viróza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 07.03.18 20:48
Dlouhodobá viróza

Holky mam dotaz..
Malej od minule nedele (25.2.) teplota a kasel..nasadi­la.jsem hned sinupret..pondeli utery streda horecky 39, streda navsteva doktorky poslech nebyl cisty ale domluvili jsme se ze pockame. Nasazen ventolin. Patek sobota nedele bez teploty i kasel se. lepsil. no a v pindeli vecer opet zacal kaslat a vecer zase teplota 37.5. To trvalo cely den i vcera. Dnes navsteva Dr. Poslech stejny. Vzala mu CRP ale to bylo jen 5. Takze viroza. Ted ma uz 38. Chci se zeptat jestli mate zkusenost s takhle dlouhou virozou nikdy jsem se s tim nesetkala. Jeste podotknu ze je po nestovicich a po vyndani nosni mandle takze zrejme imunita na nule v tom hraje roli. Potrebuju jen ukludnit asi..diky

Reklama

Reakce:

AninaEli
Nadpozemská drbna 26657 příspěvků 07.03.18 20:54

Také jsem dřív tak dlouhou virózu neznala, než ji měly naše děti vloni na podzim. Přesně CRP bylo nízké, poslech čistý a teploty - horečky se držely u jednoho syna 10 dní a u dcery dokonce 13 dní.
Také jsem s dcerou byla dvakrát u doktorky a to většinou k doktorce spíš nejdeme nikdy, ale bylo mi to moc divné. Pak ke konci tak špatně dýchala, asi jak už byla z těch teplot také unavená, že jsem se o ni i jeden večer bála. Vyšla po schodech do postele a dýchala, jak kdyby uběhla maraton a nakonec jí i tak nic vážného nebylo.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 07.03.18 20:58

@AninaEli dekuju moc za odpoved. On nema poslech cisty prave, ale zase ho nema horsi nez ho mel minuly tyden. Bojim se zapalu plic. Takze uvidim a kdyz by se mu teplota zhoupla zas do horecky radsi v patek zavolam Dr. Jestli ho nechce jeste slyset pred vikendem. Jeste jednou diky za odpoved.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 07.03.18 21:01

@Leniczka23 uplne v klidu bych verila viroze. Letos je to nejak extremne hnusny - mysleno virozy i pruibehy chripky. Srazet horecku, hodne tekutin, idealne vit C v kapkach (generics) a caj s medem. Vlhko a chladneji - ale to asi znas :kytka:

mag12
Kecalka 325 příspěvků 07.03.18 21:02

Mame doma podobný průběh. Dcera od minule středy lehla s horečkou 39, v patek u doktorky, crp 7, diagnóza viróza (pravděpodobně chřipka), nedele a pondělí bez teploty, v noci na úterý zase 38,8 a přidal se kašel, opět návštěva u doktorky, crp 5, doktorka rikala, ze virozy mohou pusobit ve vlnách, taky jsem se s tim setkala poprvé, snad uz bude lépe :kytka:.

reny14
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 07.03.18 21:03

Máme to podobně. z jedne virózy se jakoby dostane a za pár dní následuje další. ja to mám taky tak.za posledních 5 týdnů už pátá viróza.

BlueFox
Kecalka 127 příspěvků 07.03.18 21:04
máme též

Tak to tě uklidním, doktorka mi řekla, že je to teď docela častý jev.My jsme doma začali marodit 28.1.chřipkou, pak ani ne týden klid a opět nové kolo virózy u všech. Já jsem tedy měla i dvoje atb(po chřipce nasedla asi bakterie), ale děti CRP stále nízké, byli jsme též kontrolovat, protože jsem si říkala, ze už to není možný. U nás už to vypadá na ústup (ťukám), tak ať jste z toho taky brzy venku :kytka:

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 07.03.18 21:08

@saadet @mag12 @reny14 @BlueFox holky moc dekuju za odpovedi, uklidnily jste me..vsem nemocnym prcickum preju brzke uzdraveni a jeste jednou diky..jste zlate.. :kytka:

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 07.03.18 21:24

Meli jsme neco podobneho pred Vanoci, podle krevnich testu pak doktorka rikala, ze se asi setkal s mononukleozou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama