Dlouhodobé cukání víčka

1422
31.5.18 11:21

Dlouhodobe cukani vicka

Hezky den vsem, obcas mi cuka vicko, vzdycky stacilo vzit si jeden, dva dny magnezko a bylo to v pohode. Nicmene ted uz to mam tyden, jak rano vstanu, uz to zacne. Plus takovy pocit tezkeho vicka. Pripadne lehke mravenceni na nem. Magnezko uz jsem dnes vzala osmy den a nic. Nevite, cim by to mohlo byt? Jit k ocnimu nebo jeste pockat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2908
31.5.18 11:26

@Lenca27 ahoj, mě také cukalo víčko, je to hrozně nepříjemné. Ale odeznělo to hned, jak jsem začala brát léky na alergii. Už jsem se chtěla objednat na oční, ale zrovna měla dovolenou, tak jsem zašla na ORL, s tím, že mě mj. trápilo i velké slzení očí, zahleněnost, atd. Doktor mi řekl, že to bude určitě alergie, koupila jsem si v lékárně Claritine, příznaky alergie jsou lepší a s tím tedy vymizelo i to cukání víčka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
31.5.18 11:28

S největší pravděpodobností to bude jen stres, nebo nedostatek vitamínů. Pokračuj dál v hořčíku, ale zařaď ještě b-komplex, či nějaký širokovitamínový preparát, ale omrkni, aby tam bylo hlavně béčko.

• Citovat
  • Nahlásit
100
31.5.18 11:37

Já jsem měla také cukání víčka, ale kupodivu jen v těhotenství při užívání vysokých dávek magnezia. Po vysazení to vymizelo.Je to nepříjemné a přeji ať to též vymizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
31.5.18 12:03

To bude stres. Je to nepříjemné, ale zase to zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
31.5.18 15:35

Diky vsem za odpovedi. Jeste me napadlo, nemohla by to byt migrena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nmdl
31.5.18 20:01

Tak u migrény by si předpokládám měla i jiné příznaky a hlavně je velmi nepravděpodobné, že by si měl týden před samotným atakem předmigrénový syndrom. Kdyby to bylo den, dva, tři tak možná, ale ten tik máš dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama