Krupička na tváři a suchý obličej

Anonymní
31.5.18 08:50

Krupička na tváři a suchý obličej

Ahojte, na obličeji se mi udělaly takové červené flíčky, nejvíce na čele a tvářích. Je to něco jako krupička, ale hodně zarudlé. Dodávám, že mám poslední dobou velmi suchou pleť a nic mi na to nezabírá, dostatečně piji, jim tak nějak stejně, tudíž nějakou potravinovou alergii bych si troufla vyloučit. Nesetkala jste se některá s tim?
Nechce se mi běhat s každou blbostí ke kožnímu.
Děkuji za vaši případnou pomoc.
Anonymní N.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6226
31.5.18 09:01

U mě takhle vypadá alergická kopřivka, to že máte stejný jídelníček neznamená, že to nemůže být potravinová alergie, bohužel, mě se takhle objevila alergická reakce na pistácie, jeden den jsem si trochu dala a v pohodě, druhý den jsem si vzala dva kousky ze stejného balení a málem jsem si nestihla vzít protialergický lék (kolikrát kromě kopřivky mi otékají sliznice v krku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.18 23:03

Ted mě tak napadlo, jestli by to nemohla být alergická reakce na soju. Pravidelně si k snídani dávám cornflakes se sojovým mlékem. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.18 12:50
@Anonymní píše:
Ahojte, na obličeji se mi udělaly takové červené flíčky, nejvíce na čele a tvářích. Je to něco jako krupička, ale hodně zarudlé. Dodávám, že mám poslední dobou velmi suchou pleť a nic mi na to nezabírá, dostatečně piji, jim tak nějak stejně, tudíž nějakou potravinovou alergii bych si troufla vyloučit. Nesetkala jste se některá s tim?
Nechce se mi běhat s každou blbostí ke kožnímu.
Děkuji za vaši případnou pomoc.
Anonymní N.

Ano, válčím s tím právě teď. Mám suchou pokožku a ve vlasech a na hranici vlasů, na spáních a na bradě, se mi dělají pod kůží malilinké tukové kuličky, velikost ani ne jako špendlíková hlavička, spíše krupička. Spíš je objevím pohmatem a ve vlasech náhodou. Nemám nic začervenalé. Když je dostanu nehtem ven, mají tukový typ, kulička, která se vykulí z pleti a je na pohmat tvrdá. jen bílá, jako tuková. Mám velmi vysušenou pleť a myslím, že by pomohl jemný peeling, který chci zkusit. Nic nehnisá, je těsně pod kůží jako maličký hrbolek. Co s tím mne nenapadá. Díky za postřehy a zkušenosti. Na dálku není vůbec nic vidět, jen mne to otravuje.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama