Dlouhodobé zahlenění krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pufik20
Kecalka 367 příspěvků 17.03.19 21:40
Dlouhodobé zahlenění

Už dva měsíce mě trápí zahlenění krku. Rýmu nemám ani jiné příznaky. Nevíte jak se toho zbavit? Hledala jsem rady má netu, někdo tvrdí, že jde o zánět v těle… Jinde doporučují homeopatika. Ale nikde žádaná konkrétní rada. A kde jinde si nechat poradit než zde :dance:

Reakce:
Ou
Kelišová 6905 příspěvků 17.03.19 21:48

Pozor- je to strašně nebezpečné a nikdo ti to nedoporučí, ale 100% to zabírá - jdi k lékaři! Ale pssst, nikdo to nesmí vědět, protože jinak by to chtěl každý.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 17.03.19 21:48

Zkoušela jsi něco na rozpuštění hlenu? Nějaký sirup. ACC mi kdysi na to pomohl.Rozpouští hleny.

Kokolina29
Stálice 99 příspěvků 17.03.19 22:12

Vynechat mléčné výrobky ty zahlenuji

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.03.19 22:15
@Kokolina29 píše:
Vynechat mléčné výrobky ty zahlenuji

To není pravda. Přečtěte si vědecké sfudie na toto téma. Tato fáma byla již dávno vyvrácena.

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.03.19 22:18
@Ou píše:
Pozor- je to strašně nebezpečné a nikdo ti to nedoporučí, ale 100% to zabírá - jdi k lékaři! Ale pssst, nikdo to nesmí vědět, protože jinak by to chtěl každý.

Neřekla bych, že lekaři pomohou ve 100% případů, navštěva nemocnice taky není bez rizika, naopak nás na skole učili, že nemocnice je nebezpečné místo kvůli nozokomiálním nákazám i pochybenim at uz systémovým, nebo jednotlivců, nicměne rada jít k lékaři, je v tomto případě asi to nejlepší, co může zakladatelka udělat. O homeopatikách se radši nezmiňuji, nechci se rozčilovat.

anahry
Kecalka 374 příspěvků 17.03.19 22:53

Může to být počáteční alergie, reflux, atd… Hlen vzniká, když jsou podrážděné sliznice. Ať už trávicího traktu nebo dýchacího ústrojí. Jít k lékaři je většinou žádoucí, ale zahlenění bez dalších příznaků bohužel neřeší. Ačkoliv samotné zahlenění není normální stav… Vážně nemáš žádné další příznaky? Třeba jen, že se to zhoršuje po nějakém jídle?

Váš příspěvek
Reklama