Nemocniční starost o pacienty... Jsem vytočená

Anonymní
17.3.19 17:22

Nemocniční starost o pacienty.. Jsem vytočená..

Ahojky holky.. musím se vypsat, jsem totálně vytočená.. Mého dědečka v pátek postihla mozková mrtvice, je hospitalizovaný na JIP.. Bohužel mu mrtvička poškodila centrum řeči a nemůže mluvit.. Celková hybnost je omezená.. A ted k věci.. včera mu nasadili dietu, dostal pouze rohlík a čaj.. Dnes mu nedali vůbec najíst, dostal dva oschlé kousky veky a jablko!! Jako jablko pro člověka co má omezenou hybnost jak rukou tak otok tváře?? Odpověd na otázku, proč nemá pořádné jídlo bylo, že o víkendu se tam nevaří.. Že mu máme jít nakoupit.. Takže, děda totálně vyčerpaný, hladový, ubrečený.. Jak si můžou dovolit nedat najíst člověku co ted potřebuje hodně sil na uzdravení? Opravdu mám dost.. Člověk si celý život platí zdravotku a nakonec se dočká akorát kyselého kschtu, protože musí sestra zvednout svou línou prel a položit mobil.. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

105
17.3.19 17:26

Jak nevari cez vikend?? Ja by som asi urobila hodne velky bordel :cert: bolo by mi jedno ci mam volat riaditelovi nemocnice, ale okamzite konat. Pripadne nechat prelozit do inej nemocnice, ak je moznost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
17.3.19 17:27

A došla jsi mu teda to jídlo koupit a nakrmila ho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
17.3.19 17:30

Trochu divne,aby pres vikend v nemocnici nevarili a nedavali lidem jidlo?Na JIP? Trochu zvlastni.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2284
17.3.19 17:30

Personalu malo, pacientu moc, vi se to davno, cemu se divite, proc jste u nej vy nebyli a nedali mu najist? Nedonesli nutridrinky, ktere mu pomuzou nabrat silu? Co jste delali o vikendu, ze jste nemeli cas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.19 17:31

@Eulalia Nechápu opravdu.. já už měla vztek včera, co na něj byla nepříjemná, když mu měřila ta věcička tlak.. prej ,, nechte tu ruku v klidu.. ježiši, to zas bude tlak,, no s mámou jsme na ní málem skočili.. já navrhla převoz okamžitě, co ho hospitalizovali to nejmenované nemocnice.. Rodina nechce.. měla by to moc z ruky a nemohla by za ním každý den .. @Malaga Ano strejda hned jel.. koupili mu chlebík, nějakou šunku.. nakrájeli na kostičky.. na zítra se mu chystá přírodní plátek ( sám si ho objednal ).. a spoustu DIA dobrot :)

• Nahlásit
  • Citovat
7106
17.3.19 17:32

A víš, jak to vůbec s jídlem má? Nemá narušený polykací reflex a nedostává výživu jiným způsobem? O nemocnici, kde se nevaří, jsme tedy ještě neslyšela…Mluvili jste už o jeho zdravotním stavu s lékařem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6171
17.3.19 17:32

Kde je? Neznám nemocnici kde se o víkendu nevari. 8o každopádně by tohle bylo na stížnost a převoz jinam. Doufám tedy, že jsi jídlo nakoupila a dědovi najíst dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.19 17:33

@Micaella22 kdybychom tam nebyli, tak se to nedozvíme, že nedostal najíst… včera nám to zakázali ( psala jsem, že měl dietu ) .. a dnes se jelo nakoupit… návštěvní hodiny od 15:00

• Nahlásit
  • Citovat
3227
17.3.19 17:34

To je nesmysl. V nemocnicích se přece vaří pořád. Moc se mi nechce věřit, že by se přes víkendy nevarilo a lidi za celý den dostali jen kus pečiva s ovocem. Neměl třeba dědeček nějaký zákrok, po kterém nebo před kterým nesměl jíst? Mohlo by se tak stát, že v době, kdy už nebo ještě jíst může, je akorát svačinu, což pečivo s ovocem klidně být může. To, že zrovna on to nepokouše, už není problém kuchyně, nemůžou přizpůsobit jídelníček každému jednotlivci. My jsme po porodu taly dostávaly čerstvé pečivo, mandarinky apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
@Micaella22 píše:
Personalu malo, pacientu moc, vi se to davno, cemu se divite, proc jste u nej vy nebyli a nedali mu najist? Nedonesli nutridrinky, ktere mu pomuzou nabrat silu? Co jste delali o vikendu, ze jste nemeli cas?

Tohle, doufám, nemyslíte vážně?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036

Jak máte zajištěnou následnou péči a rehabilitaci? Ve které nemocnici děda leží? Alespoň oblast.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7106
17.3.19 17:35

A dietu měl z jakého důvodu? Leží na JIP, což znamená, že je v přímém ohrožení života, tak vám snad něco říct museli, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
17.3.19 17:39

Jo bohužel s nemocnicema mám obdobnou zkušenost. Manžel si poranil palec, jela jsem s ním na pohotovost (stalo se to v noci) a sestra se ho znuděně ve dveřích zeptala, jestli to jako nemohlo počkat na ráno. :roll: Zklaplo jí teprv potom, co se zjistilo, že je to hodně špatně zlomené a musí se to operovat. Doktor o nic lepší. Zážitky ze samotného lůžkového oddělení chirurgie a výsledku operace by byly ještě na dýl. Dědovi přeji brzké uzdravení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18010
17.3.19 17:40

ve všech nemocnicích co jsem kdy byla se nevařila večeře jeden den v týdnu kvůli čištění kuchyně dostávali se balíčky místo teplého jídla takže není to spíš tak že dostal balíček s jídlem ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama