Reklama

Dlouhodobý suchý kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineDovesilke
Závislačka 2944 příspěvků 06.02.18 19:32
Dlouhodobý suchý kašel

Ahoj,
syn / 8 let /,má déle než měsíc suchý kašel, má diagnostikované astma, léky bere, dále už jsme vyzkoušeli vše na suchý kašel jak bez předpisu, tak na předpis, různé cibulové vývary a babské rady, byl mu nasazen i prednison, a teď už má podruhé / s týdením odsupem / nasazena antibiotika, ale suchý kašel neustává. Zítra jdeme na další kontrolu, zřejmě nás pošlou na retgen…
Otázka zní, máte někdo zkušennost s dlouhodobým suchým kašlem?
Ráda bych už se toho zbavila, kluk už snědl a vypil tolik léků a nic nepomohlo. Jinak je na kontrole vždy poslechově čistý…

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 06.02.18 19:47

Co se změnilo, když s tím začal?

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.02.18 19:57

Ja kazdy podzim trpela na suchy kasel. Pak jsem zkusila mazat hrudnik Slavitonem od znacky Tiande a jeste jednu naplast urcenou na to jsi nalepim na hrudnik a mam do dvou dnu po kasli. Je to bylinna mast.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 06.02.18 20:03

@Dovesilke A delala mu doktorka rozbor krve? Moje deti mely neco podobneho a z rozboru vyplynula mykoplazmata. Atb se pak berou delsi dobu.

Závislačka 2944 příspěvků 06.02.18 20:14

@Karleon Nezměnilo se nic…
Začalo to na vánoce i s horečkama, horečky ustoupily, kašel ne.
Během 14cti dní znovu horečky, tentokrát trvaly ne obvyklé 3 dny ale 6 dní a kašel začal být častější, nasadila se ATB, nezabrali, tak na alergu dostal prednison, nic tak další ATB…
Krev se brala na sedimentaci, vpořádku…

Petra Z
Hvězda diskuse 51903 příspěvků 06.02.18 20:15

@Dovesilke stejně starý dítě, astmatik…
Akorát je doma s kašlem…a přes den inhaluje ventolin, vincentku…hrudník mažu tymiánkou od Justu…
Doma máme zimu, větrám, co to dá a na noc jede zvlhčovač vzduchu…

Závislačka 2944 příspěvků 06.02.18 20:21

@Petra Z Vincentku inhalujeme, dýchá 2× denně ecobec 100…
Ventolin jsme dávali 3× denně, bez efektu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 20:26

Já se s tím trápím dva roky, vždy chvíli lepší, pak zase děs. Zatím krev jen chlamydie, ty přeléčeny, efekt jen na chvíli. I když jsou teď chlamydie negativní, tak se kašel pořád vrací. Čeká mě bronchoskopie. Asi jsem moc nepotěšila.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 06.02.18 21:30

@Dovesilke Nejsem teda doktor, ale mam pocit, ze pokud byla brana krev na sedimentaci, tak tam nejsou zahrnuty ty atypicky bakterie ( chlamydie, mykoplazmata). Zkus se na to doktora poptat, pripadne znovu odebrat krev na tyto potvory.

makkush
Nováček 7 příspěvků 06.04.18 21:40

Určitě zkusit tymiánovou mast v kombinaci s 31čkou oleje od JUSTU. Výborně zabírá. Cena sice vyšší, ale dá se s tím něco udělat. V případě zájmu SZ :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >