Reklama

Stoptussin sirup/kapky - rozdíl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 03.02.18 21:38
Stoptussin sirup/kapky - rozdil?

Zdravim, nema nekdo zkušenost s kapkami i sirupem?
Synovi kapky na suchý kasel pomahaji, ale jak jsou hnusny, je to velky boj, aby je neprskal ven.
Je sirup pozivatelnejsi?
 Diky!

Reklama

Reakce:

sepos
Kecalka 123 příspěvků 03.02.18 21:42

Tak obecně jsou sirupy pro děti přijatelnější.:) Pokud nechce kapky určitě bych ho zkusil.

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 03.02.18 21:42

Sirup je pozivatelny, jak je to s ucinkem nevim, kupuju kapky, ale sirup jsem kdysi davno taky koupila kvuli dceri.

cverunka
Závislačka 2538 příspěvků 03.02.18 21:45

Sirup je docela poživatelný, ale doktorka mi řekla, že kapky jsou prý účinnější než sirupy a tablety ještě účinnější než kapky. Prý je to tak u léků obecně :nevim:

Pipet
Generální žvanilka 24082 příspěvků 03.02.18 21:50

Moje děti nenávidí kapky i sirup, ale kapky jsou menší objem na spolknutí, tak raději kapky.

sepos
Kecalka 123 příspěvků 03.02.18 21:50
@cverunka píše:
Sirup je docela poživatelný, ale doktorka mi řekla, že kapky jsou prý účinnější než sirupy a tablety ještě účinnější než kapky. Prý je to tak u léků obecně :nevim:

Rozdíl v účinnosti je zanedbatelný.;)

NikysekR
Extra třída :D 10297 příspěvků 3 inzeráty 03.02.18 21:51

Tak kapky jsem do malýho nikdy nedostala (nebo lépe řečeno dostala, ale vždycky to hned vyblil). Sirup mu propašuju do čaje a vypije to v pohodě :D. Staršímu synovi dr. zrovna nedávno napsala zase sirup a musím říct, že mu fakt od kašle pomohl.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.02.18 22:59

Jednou jsem mela 14 dni hrozny nocni dusivy kasel a kapky mi vubec nezabiraly. Sirup mi pomahal vic. Tabletky jsem dlouho nezkousela.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 04.02.18 04:33

My kupujem sirup. Beru ho i ja a zabere mi rychle a na dlouho.

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.02.18 11:16

Dekuji! Ja ho tedy zkusim koupit :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >