Do jaké porodnice jet rodit?

29
15.5.18 19:14

Do jaké porodnice jet rodit ?

Zdravím maminy :) čekám miminko a rada bych se vas zeptala, která porodnice je podle vas super. Bydlím v Prostějově, ale narovinu, do prostějovské porodnice rozhodne ne. Rada bych rodila do vody, ale to ani v Olomouci neumožňují. :/ Tak jestli znáte nejakou bližší porodnici? Popřípadě, jak to funguje? Musim do porodnice zavolat a objednat se na nejake vysetreni a nebo mužů přijet v den porodu? Moc děkuji za případně odpovědi. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8871
15.5.18 19:21

No asi by to mohl umožňovat Vyškov, ale tam by mě nedostali, ani kdyby mi za to platili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
15.5.18 19:25

@Sany80s
Jde mi hlavně o to aby tam byli aspoň trochu příjemní, jelikož je to moje první těhotenství a uz tak jsem dost vystrašena. Pritele chci mít u sebe od zacatku do konce, tak aby umožnili i tohle. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8979
15.5.18 19:33

Dotaz: proč chceš rodit do vody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
15.5.18 19:36

@Lynette voda mi dělá dobře… má kamarádka taky tak rodila a i bez nastřihu. Tim neříkám, ze u me to bude taky tak. A je podle me více rozumné byt pri porodu v podřepu, než se kroutit na křesle s nohama nahoře. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
15.5.18 19:39
@Luci63 píše:
@Sany80s
Jde mi hlavně o to aby tam byli aspoň trochu příjemní, jelikož je to moje první těhotenství a uz tak jsem dost vystrašena. Pritele chci mít u sebe od zacatku do konce, tak aby umožnili i tohle. :think:

Na blbce můžeš narazit všude, to ti nikdo neporadí porodnici, kde na něj nenarazíš.
Pokud jsi prvorodička a vystrašená, tak do Vyškova nejezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
15.5.18 19:40

@Sany80s děkuji. Vyhnu se mu :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
15.5.18 19:40

@Luci63 každopádně se tam musíš registrovat a gynekolog tě tam odešle asi 2 týdny před porodem. Možná víc. Aby tě už měli pod dohledem. Já rodila v Přerově a nemůžu si stěžovat. Ale jsou ženy, které si stěžují na Přerov. V Olomouci bych nerodila. Zdá se mi, že tam jsou porody jak na běžícím pásu. Jsou tam sice vybaveni pro předčasné porody, ale pokud nebudeš mít problémy, tak bych Olomouc nevolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
15.5.18 20:15

@Luci63 v podřepu se dá rodit i na suchu. Když si vybavím, co ze mě vyšlo při tlačení kromě dítěte, tak by mě zajímalo, jak se to řeší při porodu do vody. To bych nechtěla, aby do špinavé vody vletělo dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
15.5.18 20:18

@lusy.lus taky nevyleti, kvůli infekci. Tohle se resi klystyrem, před porodem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 20:26

Já, jsem rodila ve Vyškově loni v dubnu a to jako prvorodička a nemůžu si stěžovat, naopak. V okolí jsem poslouchala, jak preferují přirozený porody a císař odmítají. Ano, je to tak, ale neee za každou cenu. Snažili jsme se o přirozený porod několik hodin a když byl výsledek pořád stejný, tak mi nakonec museli udělat císaře pro nepostupujicí porod. Nikdo po mě neštěkal nebo nebyl nepříjemný, prostě to nešlo tak nešlo. Manželovi prcka pak hned ukazali (byla jsem v celkové anestezii) a dokonce si ho mohl odnést sám na novorozenecký. Až jsem se probrala, tak jsem se dozvěděla, že syn byl velký 55cm a 3970g. Neměla jsem s nikým a ničím problém, když jsem nevěděla, ptala jsem se. Porodila jsem odpoledne a vstala jsem až ráno, pořád jsem chodila, jak mi bylo doporučeno a ani jsem nepotřebovala léky od bolesti. Nemohu si na nic stěžovat, vše mi bylo vždy vysvětleno.
Takže za mě Vyškov ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6695
15.5.18 20:27

@Luci63 klystyr se dava i normalne, ne jen kdyz chces rodit do vody…a v podrepu muzes rodit i normalne ;) a pri porodu do vody byvaji jeste dalsi podminky…a neni ani pravda, ze do kazde porodnice se musis registrovat, tak si to pozjisti ale…v Praze treba vim, ze je registrace treba uz ve 14tt, zatimco v mensich treba nechteji vubec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
15.5.18 20:28

@Luci63 klystýr jsem měla a stejně to není stoprocentní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 20:30

Jo a co se týče porodu do vody o něm tak říkali na dni otevřených dveří, ale nepamatuji si už co. Jinak moje známá má špatnou zkušenost s porodem do vody, kdy se začalo vše komplikovat a měli velký problém ji z vany za včas vytáhnout. Naštěstí vše dobře dopadlo ( rodila někde v Čechách)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
15.5.18 20:40
@Luci63 píše:
@lusy.lus taky nevyleti, kvůli infekci. Tohle se resi klystyrem, před porodem :)

Ne vždy se stihne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama