Do kdy je možné odkládat 3. hexu?

29
25.9.20 15:11

Do kdy je mozne odlozit 3.hexu?

Ahoj,
Malej mel druhou davku hexy ve 4 mesicich (schema 2+1), a ted na rocni prohlidce chtela dr. ockovat treti davku, coz jsem chtela odlozit (rostou mu stolicky, tak mel trochu zvysenou teplotu a uz tak dost trapeni). Dr. Rekla, ze musime prijit co nejdriv, at nezapomenu, ze je to povinne ockovani.
Cetla jsem, ze je mozne dat treti davku klidne az rok po te druhe. Jake mate zkusenosti?
Uprimne, chci odlozit na co mozna nejpozdeji a nejradeji bych, kdyby to slo ockovat monovakcinami - mel hodne vysoke horecky a bojim se reakci, ale je mi jasne, ze to je asi bez sance… :-(
Ale nase dr. je ockovaci teroristka (nuti i nepovinne), tak chci bejt na ni pripravena.
A rovnou se teda zeptam na MMR - na kdy mozno odlozit prvni davku? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1211
25.9.20 20:44

Hexu nevím, stáhni si příbalový leták, tam to bude napsané. Řídila bych se jím (tedy co se doopravdy může a nemůže), ne předpisama (co se smí a nesmí dle vyhlášek). My jsme teda hexu měli dle kalendáře, ale bez teplot.

MMR jsme odkladali po druhém roce, ofiko se to nesmí (podle předpisů musí být snad do 18 měsíců), ale autor předpisu případné následky řešit samozřejmě nebude :nevim: Doktorce se to nelíbilo, ale podepsala jsem papír a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14015
25.9.20 20:46

No tak nemusíš nikdy, ale nejzazší termín je do 3 let po 2. hexe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu