Reklama

Do kdy kolíbky v šátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.09 18:09
Do kdy kolíbky v šátku?

Ahoj, přes původní nedůvěru k šátkům, jsem naprosto nadšená. Malýmu je 6 týdnů, má už skoro 5 kilo a uvažuji, jak dlouho mi vydrží nošení v kolíbce (kříž s kapsou). Vím, je to asi individuální, ale alespoň přibližně. Nošení na vertikál mi zatím moc nejde - nejde mi zafixovat ta hlavička - kluk jí ještě neudrží, ale když mu přes ní přetáhnu šátek, strašně se rozčiluje.

Reklama

Reakce:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 29.10.09 18:59

neczuz - někdo kolíbkuje do tři čtvrtě roka. Když mu to vyhovuje a dítku se to líbí…
Na můj úzký hrudník to není ideální, svoje dlouhé děti jsem tam těžko porovnávala, tak jsem ráda přešla na vertikál. U mladšího syna asi tak v těch šesti týdnech (od měsíce jsme to střídali). Ještě jsem semo tamo kolíbkovala, ale málo. Ale je pravda, že on hodně dobře držel hlavičku od měsíce věku. Starší ji takhle nedržel ani ve třech.
Přetažení látky moje děti taky neměly rády, fixovala jsem když tak vlastní rukou, ale už to bylo spíš takové přidržování.
V pohodě ještě můžeš kolíbkovat, děti jsou pod bundou v kolíbce v tomhle počasí i o dost líp chráněné.

Kdyby se Ti malý nechtěl do šátku vejít, můžeš zkusit typ kolíbky, kde nemusí být tak natěsno jako v kolíbce v KsK a tím si ten čas zase prodloužíš.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >