Do kdy kolíbky v šátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.09 18:09
Do kdy kolíbky v šátku?

Ahoj, přes původní nedůvěru k šátkům, jsem naprosto nadšená. Malýmu je 6 týdnů, má už skoro 5 kilo a uvažuji, jak dlouho mi vydrží nošení v kolíbce (kříž s kapsou). Vím, je to asi individuální, ale alespoň přibližně. Nošení na vertikál mi zatím moc nejde - nejde mi zafixovat ta hlavička - kluk jí ještě neudrží, ale když mu přes ní přetáhnu šátek, strašně se rozčiluje.

Reakce:
Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 29.10.09 18:59

neczuz - někdo kolíbkuje do tři čtvrtě roka. Když mu to vyhovuje a dítku se to líbí…
Na můj úzký hrudník to není ideální, svoje dlouhé děti jsem tam těžko porovnávala, tak jsem ráda přešla na vertikál. U mladšího syna asi tak v těch šesti týdnech (od měsíce jsme to střídali). Ještě jsem semo tamo kolíbkovala, ale málo. Ale je pravda, že on hodně dobře držel hlavičku od měsíce věku. Starší ji takhle nedržel ani ve třech.
Přetažení látky moje děti taky neměly rády, fixovala jsem když tak vlastní rukou, ale už to bylo spíš takové přidržování.
V pohodě ještě můžeš kolíbkovat, děti jsou pod bundou v kolíbce v tomhle počasí i o dost líp chráněné.

Kdyby se Ti malý nechtěl do šátku vejít, můžeš zkusit typ kolíbky, kde nemusí být tak natěsno jako v kolíbce v KsK a tím si ten čas zase prodloužíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >