Do narkozy s ATB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domino111
Kecalka 198 příspěvků 10.04.19 09:43
Do narkozy s ATB?

Prosím o radu. Léčím se týden se zánětem dutin, beru antibiotika. Je mi lépe, jen malinko občas poboliva hlava. V pátek, pozítří, mám jít na krátký zákrok v celkové narkoze. Myslíte, že můžu? Jak píšu, je mi lépe, ale může se s antibiotiky? Máte zkušenost?

Reakce:
Daisy86
Povídálka 22 příspěvků 10.04.19 09:50

Antibiotika sama o sobě nevadí, často se dávají jednorázově před operací jako prevence infekce, spíše vadí, že nejste zdravá, resp. doléčená… Jedná se o akutní výkon, lze jej odložit? Spíš než diskutující tady by to měl posoudit lékař, který vás bude uspávat nebo
který vás bude operovat…

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 10.04.19 09:52
@Domino111 píše:
Prosím o radu. Léčím se týden se zánětem dutin, beru antibiotika. Je mi lépe, jen malinko občas poboliva hlava. V pátek, pozítří, mám jít na krátký zákrok v celkové narkoze. Myslíte, že můžu? Jak píšu, je mi lépe, ale může se s antibiotiky? Máte zkušenost?

Já bych volala tam, kde máš ten zákrok. Podle mě ti to odloží.

czaky
Závislačka 2597 příspěvků 10.04.19 10:30

ATB určitě problém nejsou, dokonce se před operací i ATB extra dávají, spíš bych právě viděla jako problém ten probíhající zánět v těle, sníženou imunitu atd. a to spíš ve vztahu k zákroku než ve vztahu k narkóze. Určitě konzultuj s doktorem, který ti bude zákrok dělat.

Váš příspěvek
Reklama