Reklama

Doba hypotéky u Equabank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123tom
Nováček 3 příspěvky 15.07.18 17:17
Doba hypotéky u equabank

Ahojte, potřeboval bych se zeptat. Jak dlouho u vás trvala hypotéka než jste dostali peníze?
My jsme s přítelkyní zažádali o 690 000 Kč bezúčelovou hypotéku, a už je to déle než měsíc a půl, a teprve je to u schvalovatele. Příjde mi to už celkem dost dlouho, je pravda že byly státní svátky, ale i tak.
Papíry od katastrálního úřadu, odhad od odhadce nemovitosti apod. už měla naše bank. poradkyně před 2 týdny.

Díky za zkušenosti a rady :mavam: :mavam: :mavam:

Reklama

Reakce:

justina2000
Nováček 1 příspěvek 17.09.18 23:53

@123tom Ahoj jak to vypadá s tou vaší hypotékou?Už ji máte?Měla by jsem dotaz

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama