Volala jsem z čísla od kamarádky pro půjčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amalka789
Povídálka 39 příspěvků 12.07.18 17:00
Volala jsem z čísla od kamarádky pro půjčku

Ahoj chci se zeptat, chtěla jsem si žádat o půjčku a volala jsem tam od kamarádky (z jejího mobilu) abych se zeptala na všeobecné informace a představila jsem se jménem kamarádky. Byly jsme domluvené že si vezme úvěr na sebe ona, dala mi všechny potřebné informace, že nemá čas to zařizovat ale o všem věděla. Dnes volali ze to zamitaji, že jsem jim volala z jiného mobilu představila jsem se jinak (pouze jsem se ptala na všeobecné obchodní podmínky) a že to předávání policii že mají podezření na úvěrový podvod. Je to Úvěrový podvod?

Příspěvek upraven 12.07.18 v 17:08

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

jannina1
Závislačka 4106 příspěvků 12.07.18 17:07

Proc jsi se normalne nezeptala svym jmenem?
Nenapada me,co by Ti mohli udelat,jen to,ze nedostanes pujcku:)

Amalka789
Povídálka 39 příspěvků 12.07.18 17:10

@jannina1
Ano zamítli to. Právě že mají podezření ze se vydávám za někoho jiného a že to prověří policie.

Gabca11
Kecalka 299 příspěvků 12.07.18 17:10

Nechapu jak mohla banka zjistit že se jedná a jednu a tu samou osobu :nevim: .

Netopirek
Echt Kelišová 7886 příspěvků 12.07.18 17:10

Tak problém není, že jsi volala z jiného čísla. Ale že ses představila jinak. A určitě nešlo o obecné informace když si tě spojí s žádostí. Nebo mám o obecných informacích jinou představu

Monchichik
Kelišová 5086 příspěvků 12.07.18 17:13

No a jak to jako zjistili? Volala si od kamarádky, představila si se jejím jménem, úvěr měl být na její jméno. Tak jak by na to mohli přijít ?

Amalka789
Povídálka 39 příspěvků 12.07.18 17:17

@Monchichik
Protože ona si tam kdysi dávno zadala a oni to číslo mají asi uložené.

Monchichik
Kelišová 5086 příspěvků 12.07.18 17:24

@Amalka789 no to je možný, ale když si se představila i jejím jménem, tak jak můžou vědět, kdo je na druhém konci drátu, že jsi to ty a ne ona? :think:

Gabca11
Kecalka 299 příspěvků 12.07.18 17:26
@Amalka789 píše:
@Monchichik
Protože ona si tam kdysi dávno zadala a oni to číslo mají asi uložené.

Takže ty jsi volala z čísla kamarádky, bývalé klientky, představila ses smyšlným jménem a chtěla všobecné inormace. Druhý den jsi žádala o půjčku a oni ji zamítli s tím že jdo o úvěrový podvod. Tomu nevěřím zřejmě zamlčuješ podstatné informace které je k uvedenému podezření vedli.

ivašot.
Kelišová 6549 příspěvků 12.07.18 17:27
@Monchichik píše:
@Amalka789 no to je možný, ale když si se představila i jejím jménem, tak jak můžou vědět, kdo je na druhém konci drátu, že jsi to ty a ne ona? :think:

ono to asi muselo být trochu jinak, než zakladatelka píše

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 12.07.18 17:28

Co maji ulozene? Jedine že by jim volala tvoje kamaradka a udala te,ze ses za ni vydavala.a i to je asi blbost.jak by dokazali,zes volala ty…

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 12.07.18 17:28

A nepráskla Tě ta Tvoje kamaradka? Jinak nechapu jak by mohli poznat s kym mluví.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 12.07.18 17:31

Ano, pokud jsi volala jménem kamarádky a došlo až na schvalování úvěru, což muselo, kdyz byl zamítnut, je to úvěrový podvod a připrav se na vyšetřování policí. Kam jsi proboha dala hlavu?

Monchichik
Kelišová 5086 příspěvků 12.07.18 17:31

@Gabca11 ne smyšleným jménem, jménem té kamarádky, z jejíhož čísla i telefonovala, takže musela na druhém konci sedět asi vědma s křišťálovou koulí :lol:

iiiv
Extra třída :D 10955 příspěvků 12.07.18 17:33

a nevolali zpátky kamarádce pro ověření?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >