Dobrá restaurace v Táboře?

438
24.1.20 15:38

Dobrá restaurace v Táboře?

Prosím o radu, zítra jedeme do Tábora, kam na oběd? Kde vaří dobře? díky za tip…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2025
24.1.20 15:44

Oběd nevím, ale doporucuji muzeum čokolády a marcipanu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
24.1.20 15:46
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:49

Čínská restaurace Sunshine v OD Dvořák. Potom Pizza Angelo u Jordánu na Píseckém rozcestí, jídelna u Dusíka (kousek od pobočky Jihočeské Univerzity), Jídelna Slovan a ta indická restaurace před Dvořákem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
24.1.20 16:01

Restaurace Goldie v hotelu Nautilus na náměstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
24.1.20 16:17

Pokud máte rádi indickou kuchyni tak doporučuji tuhle https://indickatabor.cz/
A nebo pak Kozlovnu http://www.kozlovna.cz/u-frantiska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 16:29
@Létavice1992 píše: Čínská restaurace Sunshine v OD Dvořák. Potom Pizza Angelo u Jordánu na Píseckém rozcestí, jídelna u Dusíka (kousek od pobočky Jihočeské Univerzity), Jídelna Slovan a ta indická restaurace před Dvořákem.

Ve Slovanu se v sobotu nenají a Dusíkem si taky nejsem jistá. Restaurace v OD Dvořák je hnus s věčně nedovařeným masem.
Můžu doporučit Černou perlu u Jordána, Indickou restauraci na Žižkově náměstí a z těch lepších Terasa Jordán, ta je jakože hogo fogo.
Kolegyně si chválí i Kozlovnu u Františka na Křižíkově náměstí a restauraci Koruna na Husově náměstí. Mě chutná i u Dvou koček mezi Žižkovo náměstí a náměstí Mikoláše z Husi. D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
24.1.20 18:13

La Torta, Cafe bar Havana, Pintovka.
Na kafe a dortik - Kinokavarna Svet nebo Mocca cafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 18:25

@dana.dv hmm Pintovka na tu jsem zapomněla a tam jsem si vážně pochutnala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
24.1.20 18:27

Terasa Jordán ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 20:59
@lleennttiillkkaa píše:
Ve Slovanu se v sobotu nenají a Dusíkem si taky nejsem jistá. Restaurace v OD Dvořák je hnus s věčně nedovařeným masem.
Můžu doporučit Černou perlu u Jordána, Indickou restauraci na Žižkově náměstí a z těch lepších Terasa Jordán, ta je jakože hogo fogo.
Kolegyně si chválí i Kozlovnu u Františka na Křižíkově náměstí a restauraci Koruna na Husově náměstí. Mě chutná i u Dvou koček mezi Žižkovo náměstí a náměstí Mikoláše z Husi. D

Hele Sunshine je v pohodě, tam jsem se vždycky dobře najedla a maso nedovařené nikdy nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama