Kam vzít děti v Olomouci, aby se dobře bavily?

22.1.20 15:35

Kam vzít děti v Olomouci, aby se dobře bavily?

Krásný den všem!
Mám tu dotaz pro lidičky znalé Olomouce; kam s desetiletou holčičkou za zábavou?
3.2. mám na hlídání neteř a potřebovala bych poradit, kam ji vzít v Olomouci. Sama tu sice bydlím, ale jen 5 let, a já děti nemám, tak spíš tápu, aby se se mnou nenudila, kdybych ji jen provedla po městě.
Budu vděčná za cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

426
22.1.20 15:50

Do zoo na Svatý kopeček :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
22.1.20 16:22

Zoo, Krokodýlek, VR…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 16:24

Pokud by bylo skarede, tak doporucuji detske centrum - krokodylek na Lazcich. Je to tam pro vsechny vekove kategorie deti. Vy si muzete posedet u kavy, dat neco dobreho a mala se vyradi na trampolinach, skluzavkach atd ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17265
22.1.20 16:24

Pevnost poznání?
Aquapark nebo menší bazén v Bohunovicich?
Muzeum olomouckých tvarůžků v Lošticích?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38230
22.1.20 17:17

Zoo na Svatém Kopečku, u nemocnice na novém sídlišti cukrárna s dětským koutkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38230
22.1.20 17:29

Přímo z Olomouce je@zakruta. Má i malé dítě. Zkus jí napsat SZ. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
22.1.20 17:43

Ahoj, bydlím přímo v OL, ale nejsem pro herničky, kafíčka v koutku apod ;) Dokud počasí dovolí, tak volím pobyt venku, takže za mne zkusit ZOO, případně Pevnost poznání a nebo muzeum. Kino nebo divadlo taky nemusí být špatná volba :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
22.1.20 19:29
@mrav píše:
Zoo na Svatém Kopečku, u nemocnice na novém sídlišti cukrárna s dětským koutkem.

Ta kavárna určitě ne, na ten koutek už je velká slečna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 09:33

Dekuju všem za tipy :wink:
ZOO ne, tam už tam myslím i byla. Virtuální realitu jsem chtěla, ale mají zrovna dovolenou, a ani muzea nepřicházejí v úvahu, protože 3. je pondělí :disappointed:
Každopádně připadá v úvahu Krokodýlek, nebo jsem uvažovala Jump park v Olympii. ** Byl jste tam někdo?? **
S cukrárnami a jídlem všeobecně bude taky problém, neteřinka má nějaké potravinové alergie (mléko, ořechy, pšenice..).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
23.1.20 12:28
@Luluciciee píše:
Dekuju všem za tipy :wink:
ZOO ne, tam už tam myslím i byla. Virtuální realitu jsem chtěla, ale mají zrovna dovolenou, a ani muzea nepřicházejí v úvahu, protože 3. je pondělí :disappointed:
Každopádně připadá v úvahu Krokodýlek, nebo jsem uvažovala Jump park v Olympii. ** Byl jste tam někdo?? **
S cukrárnami a jídlem všeobecně bude taky problém, neteřinka má nějaké potravinové alergie (mléko, ořechy, pšenice..).

VR centra jsou v Olomouci 2 :) lépe řečeno vím o 2, možná jich je i víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 12:56
@Rosary píše:
VR centra jsou v Olomouci 2 :) lépe řečeno vím o 2, možná jich je i víc

Ahaa to je dobrý vědět. Našla jsem krom Jeremenkovy ještě Legionářskou. Díky :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama