Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Krásný den všem!
Mám tu dotaz pro lidičky znalé Olomouce; kam s desetiletou holčičkou za zábavou?
3.2. mám na hlídání neteř a potřebovala bych poradit, kam ji vzít v Olomouci. Sama tu sice bydlím, ale jen 5 let, a já děti nemám, tak spíš tápu, aby se se mnou nenudila, kdybych ji jen provedla po městě.
Budu vděčná za cokoliv.
Pokud by bylo skarede, tak doporucuji detske centrum - krokodylek na Lazcich. Je to tam pro vsechny vekove kategorie deti. Vy si muzete posedet u kavy, dat neco dobreho a mala se vyradi na trampolinach, skluzavkach atd ![]()
Pevnost poznání?
Aquapark nebo menší bazén v Bohunovicich?
Muzeum olomouckých tvarůžků v Lošticích?
Zoo na Svatém Kopečku, u nemocnice na novém sídlišti cukrárna s dětským koutkem.
Přímo z Olomouce je@zakruta. Má i malé dítě. Zkus jí napsat SZ.
![]()
Ahoj, bydlím přímo v OL, ale nejsem pro herničky, kafíčka v koutku apod
Dokud počasí dovolí, tak volím pobyt venku, takže za mne zkusit ZOO, případně Pevnost poznání a nebo muzeum. Kino nebo divadlo taky nemusí být špatná volba ![]()
@mrav píše:
Zoo na Svatém Kopečku, u nemocnice na novém sídlišti cukrárna s dětským koutkem.
Ta kavárna určitě ne, na ten koutek už je velká slečna ![]()
Dekuju všem za tipy ![]()
ZOO ne, tam už tam myslím i byla. Virtuální realitu jsem chtěla, ale mají zrovna dovolenou, a ani muzea nepřicházejí v úvahu, protože 3. je pondělí 😞
Každopádně připadá v úvahu Krokodýlek, nebo jsem uvažovala Jump park v Olympii. ** Byl jste tam někdo?? **
S cukrárnami a jídlem všeobecně bude taky problém, neteřinka má nějaké potravinové alergie (mléko, ořechy, pšenice..).
@Luluciciee píše:
Dekuju všem za tipy
ZOO ne, tam už tam myslím i byla. Virtuální realitu jsem chtěla, ale mají zrovna dovolenou, a ani muzea nepřicházejí v úvahu, protože 3. je pondělí 😞
Každopádně připadá v úvahu Krokodýlek, nebo jsem uvažovala Jump park v Olympii. ** Byl jste tam někdo?? **
S cukrárnami a jídlem všeobecně bude taky problém, neteřinka má nějaké potravinové alergie (mléko, ořechy, pšenice..).
VR centra jsou v Olomouci 2
lépe řečeno vím o 2, možná jich je i víc
@Rosary píše:
VR centra jsou v Olomouci 2lépe řečeno vím o 2, možná jich je i víc
Ahaa to je dobrý vědět. Našla jsem krom Jeremenkovy ještě Legionářskou. Díky 😀