Chorvatsko s bazénem

576
20.1.20 13:50

Chorvatsko s bazénem

Ahoj, nemáte někdo tip na ubytování v Chorvatsku s bazénem a co nejblíže pláže? Případně i něco moc pěkného bez bazénu, ale hned u pláže? Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22040
20.1.20 14:03
@Pifinka píše:
Ahoj, nemáte někdo tip na ubytování v Chorvatsku s bazénem a co nejblíže pláže? Případně i něco moc pěkného bez bazénu, ale hned u pláže? Děkuji moc.

Napadá mě Medena u Trogiru. Je tam hotel a pak apartmány. Sejde se parkem a jsi na pláži. A pak Zaton. Tam je písečná pláž a mělké moře.

Mně Chorvatsko loni překvapilo studeným mořem a chladným počasím v červnu. Nikdy jsem tak ledovou vodu nezažila a to jsem holka od Jizery a lecos snesu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
20.1.20 14:18

Děkuji za tipy, Zaton mám v užším výběru, na to druhé mrknu. My jsme v HR taky byli jednou už v červnu a celou dobu jsme klepali kosu, do moře max po kotníky, takže od té doby jezdíme jedině červenec - srpen. V tom Zatonu jsi byla? Není to moc „maso“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6000
20.1.20 14:27

Vodice, hotel Olympia Sky,(bazén na střeše) Drvenik, hotel Palace(bez bazénu ale přímo u pláže)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22040
20.1.20 14:33
@Pifinka píše:
Děkuji za tipy, Zaton mám v užším výběru, na to druhé mrknu. My jsme v HR taky byli jednou už v červnu a celou dobu jsme klepali kosu, do moře max po kotníky, takže od té doby jezdíme jedině červenec - srpen. V tom Zatonu jsi byla? Není to moc „maso“?

Každý rok tam jezdil blízký příbuzný jak na chatu začátkem července. Jim lidi nevadí, takže byli spokojení. V sezóně je to masakr všude. Chorvatsko už vlastně předloni, loni Řecko září a taky masovka. Unikali jsme dál na ne tolik obsazenou pláž. Jedna hospůdka tam naštěstí byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
20.1.20 14:49

Hotel Amarin family. bazeny vnitrni, vnejsi, plna penze, 4 hvezdy. dve plaze v arealu. je to drahe, ale bozi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
20.1.20 15:11

@Teresa.p díky,, super tip. Jaká byla pláž, vhodná pro prcky? Pojedeme s pětiletou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
20.1.20 18:04

Oblazky. dobre pristupna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
778
20.1.20 18:05

Fakt je to drazsi, ale stvorene pro deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
20.1.20 20:04

Super, to vypadá parádně, děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1648
27.1.20 13:41

Ahoj hledáme něco v Lošinj okolí… Nemáte někdo tip, bazén, 3 apartmány?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama