Tunisko 2020 - nebo hotel Nesrine

536
19.1.20 20:09

Tunisko 2020 - nebo hotel Nesrine

Holky, prosim o radu. Mam moznost jet na zacatku cervna do Tuniska - hotel Nesrine (4 ****), all inclusive. Tunisko neznam. Ale mam nekolik otazniku. Pokud mi kdokoliv pomuzete s kterymkoliv z nich, budu rada. Termin je 1.-15.6.2020, oblast Hammamet, pevnina.

1. Tunisko vseobecne s malym ditetem (4 r) - radeji se vyhnout nebo to bude OK? Hygiena, bezpecnost, atd? Bez chlapa, s cestovkou
  1. Znate nekdo hotel Nesrine? Muzete doporucit nebo se mu radeji vyhnout (jidlo, sluzby, hygiena, atd)?
  1. Teplota more ma byt na zacatku cervna udajne 22 stupnu - neni to na male deti prilis studene?
  1. Teplota vzduchu ma byt 29 stupnu, ale hotel (prestoze all inclusive) nema do 15.6. (= v dobe naseho pobytu) v cene klimatizaci pokoju. Neco mi rika, ze to teda v noci bude na pokoji k nevydrzeni, bude silene vedro a nevyspime se. Mate tu nekdo zkusenosti? V lete jsem z toho ve meste odvarena, kdyz je dlouhodobe pres den kolem 30 a v noci kolem 20. Z vedra nespime cela rodina.
  1. Faraonova pomsta - jak je tu casta? Byla jsem kdysi v Egypte, vse OK, ale dostala jsem ji z jidla/piti v letadle a pak prozila nejhorsi tyden svyho zivota. Chci se tomu teda vyhnout s ditetem.

Uvitam jakekoliv jine postrehy o oblasti Hammamet, Tunisku, varovani, doporuceni, cokoliv. Dekuji vsem moc a moc predem. :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 20:25
@mimigo píše:
Holky, prosim o radu. Mam moznost jet na zacatku cervna do Tuniska - hotel Nesrine (4 ****), all inclusive. Tunisko neznam. Ale mam nekolik otazniku. Pokud mi kdokoliv pomuzete s kterymkoliv z nich, budu rada. Termin je 1.-15.6.2020, oblast Hammamet, pevnina.
  1. Tunisko vseobecne s malym ditetem (4 r) - radeji se vyhnout nebo to bude OK? Hygiena, bezpecnost, atd? Bez chlapa, s cestovkou
  1. Znate nekdo hotel Nesrine? Muzete doporucit nebo se mu radeji vyhnout (jidlo, sluzby, hygiena, atd)?
  1. Teplota more ma byt na zacatku cervna udajne 22 stupnu - neni to na male deti prilis studene?
  1. Teplota vzduchu ma byt 29 stupnu, ale hotel (prestoze all inclusive) nema do 15.6. (= v dobe naseho pobytu) v cene klimatizaci pokoju. Neco mi rika, ze to teda v noci bude na pokoji k nevydrzeni, bude silene vedro a nevyspime se. Mate tu nekdo zkusenosti? V lete jsem z toho ve meste odvarena, kdyz je dlouhodobe pres den kolem 30 a v noci kolem 20. Z vedra nespime cela rodina.
  1. Faraonova pomsta - jak je tu casta? Byla jsem kdysi v Egypte, vse OK, ale dostala jsem ji z jidla/piti v letadle a pak prozila nejhorsi tyden svyho zivota. Chci se tomu teda vyhnout s ditetem.
Uvitam jakekoliv jine postrehy o oblasti Hammamet, Tunisku, varovani, doporuceni, cokoliv. Dekuji vsem moc a moc predem. :srdce: :kytka:

Hotel Nesrine neznám, ale dle recenzí bych ho ani náhodou nevzala.
Tunisko je dobré, mám ho ráda ale tam musíš opatrně vybírat kam.
Jinak budeš zklamaná a vzhledem k recenzi to tak bude.
V Tunisku je bordel..hodně. Ale jinak přátelští lidé a má to svoji atmosféru.
Přesto hotel se musí hledat velmi pozorně.

Do Tuniska raději ke konci srpna, kdy je moře vyhřáté ale je to jako v Řecku v Červnu.
Hammamet je pěkné místo.. lze zajet do zábavního parku Karthagoland, něco jako Disneyland.
Faraon, může být nemusí..syn nikdy průjem neměl a já ano. Je dobrý si sebou vzít Ercefuryl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 20:48

Ahoj, v Tunisku jsem byla minulý rok přímo v hotelu Nesrine a super.
Záleží teda, jak jste nároční. Ale jídlo výborné. Je tam dost animátorů, takže celý den program - vodní gymnastika, volejbal, šipky,.. A večer večerní program. Nebyla jsem tam s dětma, ale vím, že i pro ně tam byl program - bylo tam dětské hřiště, i nějaký klubík vevnitř a večer minidisco..
Byla jsem tam v srpnu, takže s tou teplotou moc nevím. Ale o bezpečnost bych se nebála, hodně si to tam hlídají a kdyžtak na výlety jezděte jenom s cestovkou.
Jinak v hotelu vylo všechno OK, nebylo to nic extra, ale záleží, jak jste nároční. Mně se tam líbilo, akorát jsme měli problém s paní uklízečkou, že nám nedávala čisté ručníky, ani toaletní papír, až když jsme si o to přímo řekli. Jeli jsme na výlet Tunis, Kartago, ale bylo hrozné vedro, jinak super. Vy budete mít o něco chladněji, takže si kromě válení u moře můžete zajet i na různé výlety do města. Tam vám bude pořád někdo něco nabízet, atd. ale jinak se tam dá i levně nakoupit.
A Faraonovu pomstu jsme bohužel taky měly no. Ale dá se tomu vyhnout, když budete pít jen balenou vodu, i si s ni čistit zuby, nepít pití s ledem, atd.
Pláž je hezká, akorát tam chodí lidi s velbloudama a budou po vás pořád chtít, aby jste si ho nejdříve pohladili, potom si na něho sedli a nakonec jedete a platíte. Pláž je od vede od hotelu takovou pěknou uličkou.
Ale jinak se mi Tunisko moc líbí. Jsou tam hodně přátelští lidé a oproti Egyptu je to tam takové zelenější. V tom termínu, co jedete vy to bude fajn i hlavně na ty výlety.
Záleží, jestli jedete hlavně, že chcete být v hotelu, odpočívat, válet se u moře, atd. nebo chcete spíše poznat Tunisko.
Není to tam nějakej velkej luxus, ale mně se tam líbilo. Hned bych jela znova

• Nahlásit
  • Citovat
536
19.1.20 21:07

@KahlanAmnel Moc dekuji za odpoved. Recenze jsou rozporuplne. Nekteri totalni zklamani, nekteri peji ody. Vypada to, ze koupelny nejsou nic moc a trochu jsem zmatena z toho, ze v hotelu je tedy plno arabu a tunisanu. Hmm :think: Tak ted nevim…cerven proto, ze jeste nebudu v praci a tak nemusim resit dovolenou. Je mi jasne, ze more je vzdy teplejsi na podzim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
19.1.20 21:09

Byly jsme dvakrát v hotelu Nestihne. Pouze tedy já a partner, dítě jsme ještě neměli. Hotel super, krásný bazén, čisto. Promenada k moři byla hezkou asi 5min. prochazkou( nikam přes ulici, přímo v hotelu)
Jediné, co mi vadilo, byly chaluhy. Poprvé ani nebyly, ale podruhé jich bylo fakt dost a museli jsme se kus přebrodit, abychom byli v čistém moři.
Faraon se u nás nekonal oproti Egyptu(to bylo šílený):grin: ale přesto jsme pili balenou vodu, čistili si s ní i zuby,…
Klimošku jsme měli, ale byli jsme v červenci. Bez ní by se to nedalo. Radši bych si jí připlatila.
Jinak ta teplota moře, myslím, že bude příjemné osvěžení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 21:43
@mimigo píše:
@KahlanAmnel Moc dekuji za odpoved. Recenze jsou rozporuplne. Nekteri totalni zklamani, nekteri peji ody. Vypada to, ze koupelny nejsou nic moc a trochu jsem zmatena z toho, ze v hotelu je tedy plno arabu a tunisanu. Hmm :think: Tak ted nevim…cerven proto, ze jeste nebudu v praci a tak nemusim resit dovolenou. Je mi jasne, ze more je vzdy teplejsi na podzim

Jde hodně o tom, co ocekaváš.
Já bych hodně doporučila kousek vedle Venus, tam je to prakticky záruka.
Jukni na tripadvisor na Nesrine a Venus
https://www.tripadvisor.cz/…rnorate.html
A vybrala bych raději hotel s takovým hodnocením.
Peníze jsou jedny a chce to fakt dobře volit.
A to všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3787
19.1.20 22:26

My byli v Tunisku v Hammametu před třemi lety začátkem října a nám tedy počasí moc nepřálo, sice je to dlouho, ale líbilo se nám tam.Byli jsme teda v hotelu Magic Hotel Holiday Manar a paráda. Nádherný hotel, skvělé služby, velmi příjemný a ochotný personál. Pláž u hotelu.Na pláži nikdo neobtěžoval, bylo to tam hlídané a prodejci se nesměli k hostům moc přibližovat. Moře teplé, vlny malé a žádné chaluhy…Dá se tam velice dobře a levně nakoupit, hlavně kůže, koření, tabák…V obchůdcích mají také velmi příjemné ceny.My byli ve vedlejším městě na trhu a moc doporučuji, jeli jsme taxíkem za pakatel. V Tunisku je celkově dost nepořádek. Doporučuji výlet do Tunisu, Kartága…Myslím si, že bez klimatizace to v červnu přežijete. Pili jsme balenou vodu i si s ní čistili zuby. Preventivně jsem si vezla živočišné uhlí a endiaron. Uhlí jsme užívali preventivně jeden denně a bylo vše ok. Tuniska bych se určitě nebála ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 22:46
@Anonymní píše:
Ahoj, v Tunisku jsem byla minulý rok přímo v hotelu Nesrine a super.
Záleží teda, jak jste nároční. Ale jídlo výborné. Je tam dost animátorů, takže celý den program - vodní gymnastika, volejbal, šipky,.. A večer večerní program. Nebyla jsem tam s dětma, ale vím, že i pro ně tam byl program - bylo tam dětské hřiště, i nějaký klubík vevnitř a večer minidisco..
Byla jsem tam v srpnu, takže s tou teplotou moc nevím. Ale o bezpečnost bych se nebála, hodně si to tam hlídají a kdyžtak na výlety jezděte jenom s cestovkou.
Jinak v hotelu vylo všechno OK, nebylo to nic extra, ale záleží, jak jste nároční. Mně se tam líbilo, akorát jsme měli problém s paní uklízečkou, že nám nedávala čisté ručníky, ani toaletní papír, až když jsme si o to přímo řekli. Jeli jsme na výlet Tunis, Kartago, ale bylo hrozné vedro, jinak super. Vy budete mít o něco chladněji, takže si kromě válení u moře můžete zajet i na různé výlety do města. Tam vám bude pořád někdo něco nabízet, atd. ale jinak se tam dá i levně nakoupit.
A Faraonovu pomstu jsme bohužel taky měly no. Ale dá se tomu vyhnout, když budete pít jen balenou vodu, i si s ni čistit zuby, nepít pití s ledem, atd.
Pláž je hezká, akorát tam chodí lidi s velbloudama a budou po vás pořád chtít, aby jste si ho nejdříve pohladili, potom si na něho sedli a nakonec jedete a platíte. Pláž je od vede od hotelu takovou pěknou uličkou.
Ale jinak se mi Tunisko moc líbí. Jsou tam hodně přátelští lidé a oproti Egyptu je to tam takové zelenější. V tom termínu, co jedete vy to bude fajn i hlavně na ty výlety.
Záleží, jestli jedete hlavně, že chcete být v hotelu, odpočívat, válet se u moře, atd. nebo chcete spíše poznat Tunisko.
Není to tam nějakej velkej luxus, ale mně se tam líbilo. Hned bych jela znova

Dobry den, moc diky za nasdileni. No, chci byt praveze co nejvic u more a ve vode - ze zdravotnich duvodu. Trochu me tedy odrazuji ty vykaly velbloudu na plazi. Pak jsem cetla, jak si lidi v recenzich stezovali, ze v hotelu bydli hodne tunisane a arabove, a chovaji se v jidelne tak, ze tam pak je velky neporadek. Ja mam tedy obavy z toho, ze s nami nebude muz, tak jestli je toto pravda, budeme tam v poradku jako samostatne zeny? Take jsem cetla stiznosti na spinave koupelny a ze v hotelu tece mirne slana voda. To jste zazila? No a bohuzel, jsem se zatim nedocetla, kolik stoji ta klimatizace, protoze si nedelam iluze, ze pri skoro 30-istupnovych dnech budou chladne noci :nevim:
A Faraonovu pomstu jste prosim meli navzdory balene vode? Nebo jste jen o tom pravidle nevedeli? Ja treba v Egypte vse dodrzovala, a stejne jsem to pak chytila v letadle z neceho, co nam naservirovali. :zed: :zed:
A diky za tip ohledne velbloudu. Je jasne, ze budou lakat deti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 22:48

@arbeska Moc dekuji za nasdileni a tipy. Tento hotel neni i plaze a proto take trochu vaham…hlane kvuli WC, obcerstveni, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 22:55
@DaniLo píše:
Byly jsme dvakrát v hotelu Nestihne. Pouze tedy já a partner, dítě jsme ještě neměli. Hotel super, krásný bazén, čisto. Promenada k moři byla hezkou asi 5min. prochazkou( nikam přes ulici, přímo v hotelu)
Jediné, co mi vadilo, byly chaluhy. Poprvé ani nebyly, ale podruhé jich bylo fakt dost a museli jsme se kus přebrodit, abychom byli v čistém moři.
Faraon se u nás nekonal oproti Egyptu(to bylo šílený):grin: ale přesto jsme pili balenou vodu, čistili si s ní i zuby,…
Klimošku jsme měli, ale byli jsme v červenci. Bez ní by se to nedalo. Radši bych si jí připlatila.
Jinak ta teplota moře, myslím, že bude příjemné osvěžení.

Je to preklep a byli jste v Nesrine? Pokud ano, muzu se zeptat, jak to fungovalo na plazi? Ctu, ze hotel u plaze neni, vsichni tedy pisou, ze cesta k plazi krasna…tak OK, ale zajimalo by me, jak to potom pro all-inclusive hosty hotelu Nesrine funguje na te „cizi“ plazi. Je tam nejake WC ( a slusne?), je tam obcerstveni v ramci AI Nesrine? Z jinych destinaci mam zkusenost, ze nekdy jsou hoste z hotelu, co nejsou primo u plaze znevyhodneni.
Bez te klimatizace si prave myslim, ze to asi nepujde ani v tom cervnu, jestlu budou skoro 30-itky. :-/ To pak treba nevim, o kolik se ta „levna“ dovolena prodrazi. A balenou vodu jste dostavali v pohode, nebo byla treba 1 lahev denne na pridel a zbytek jste si museli kupovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 22:58
@KahlanAmnel píše:
Jde hodně o tom, co ocekaváš.
Já bych hodně doporučila kousek vedle Venus, tam je to prakticky záruka.
Jukni na tripadvisor na Nesrine a Venus
https://www.tripadvisor.cz/…rnorate.html
A vybrala bych raději hotel s takovým hodnocením.
Peníze jsou jedny a chce to fakt dobře volit.
A to všude.

Dekuji za tip, uz jsem mrkla, a je videt, ze pokud nejak nemazou negativni recenze nebo si nekupuji ty dobre, tak jsou tam lidi mnohem spokojenejsi. V Nesrine se trochu bojim osazenstva hotelu, hygiena je asi obcas diskutabilni (pokud lide museji nahanet pokojskou kvuli rucnikum a toaletaku!!!) a jestli budu muset doplacet klimatizaci, tak bude cena zase jinde, ze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 23:07
@mimigo píše:
Dekuji za tip, uz jsem mrkla, a je videt, ze pokud nejak nemazou negativni recenze nebo si nekupuji ty dobre, tak jsou tam lidi mnohem spokojenejsi. V Nesrine se trochu bojim osazenstva hotelu, hygiena je asi obcas diskutabilni (pokud lide museji nahanet pokojskou kvuli rucnikum a toaletaku!!!) a jestli budu muset doplacet klimatizaci, tak bude cena zase jinde, ze…

Já ve Venusu byla, proto můžu doporučit.
Taky tam byla jediná čistá pláž široko daleko.
Chce to opravdu ty recenze na tripadvisoru číst. A vybrat až poté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 23:17

@KahlanAmnel Ted jsem cetla dalsi recenze na Nesrine. Nekdo tam jezdi opakovane a vloni na podzim jim najednou na all-inclusive programu zacali pridelovat 1,5 L vody na pokoj na den… to je moc malo. Muzu se tedy zeptat, kdy jste Vy naposledy byla ve Splashworld Venus hotelu? Limituji nejak balenou vodu? Sestup do more melky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
19.1.20 23:21

@KahlanAmnel Aaaaah, do Venusu se bohuzel odleta jen z Prahy nebo Katovic :-( Me vic vyhovuje odlet z Brna…Praha je cestovani navic…coz na prvni dovcu uplne nechci, jestli se tomu muzu vyhnout. Skoda :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
19.1.20 23:25

@mimigo Je, promiň :mrgreen: to byl překlep.
Ano, moře je asi cca 5 minut hezkou cestou a ten kus pláže patřil normálně k hotelu. Pamatuji si, že tam byl normálně stánek s pitím a mám pocit, že tam i dělali nějaká jídla..(ale už je to nějaká doma míchá se mi to s ostatníma dovolenkama :P ) Záchody tam byly, neumím si představit leťet takovou,, dálku,, na pokoj na WC a ještě, když bych měla faraona :P :P :P
Vodu tam dávali každý den.Na osobu petku, ale my jsme si ještě do zásoby nějaké koupili normálně v krámě.
Ta klimoška fakt nevím :? Byli jsme v půlce července a dodnes si pamatuji, že jsme přiletěli v 1 ráno a pilot hlásil 29stupnu. Byla to fakt facka a bez klimošky by to nešlo. Těžko říct, jak v červnu, ale jestli nesnesete teplo při spaní, pro jistotu bych si ji zaplatila.
Každopádně jen upřesním, že se to klidně mohlo změnit. My tam byli v roce 2009 a 2013 tuším. A to už nějaká doba je. Mohlo se to tam změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama