Let s Emirates

4229
17.1.20 21:08

Let s Emirates

Brej večír :mavam: ženský prosím o pár drobných rad, rezervovali jste si místa dopředu-pokud jste chtěly nějaká konkrétní, nebo stačilo v pohodě až na letišti při odbavení? A chtěla jsem se optat na jídlo-pravidelná linka Praha-Dubaj, po jaké době letu se dočkáme jídla? :mrgreen: Ještě jsme s nimi neletěli-prý se vybírá z menu? Letíme normálka economy třídou…díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
17.1.20 21:12

@Ditta77 mista jsme nerezervovali az primo na letisti a jidlo bylo cca za 1,5 hodiny, vyber je ze dvou jidel, deti maji detske menu a myslim ze syn dostal jidlo drive

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
17.1.20 21:13

Číslo sedadla je už uvedeno na letence, nebo ne? A jídlo jsme dostávali asi každé dvě hodiny. Dostali jsme na výběr ze dvou druhů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
17.1.20 21:33

@Ditta77 stahni si aplikaci, uvidíš i jídelníček. :)
Manžel letí za chvilku a co bude k jídlu už mají napsáno i na cestu zpět. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
17.1.20 22:12

Do Dubaje si pamatuju jedno hlavni jidlo asi po hodine a pul letu. Vybira se ze dvou variant, pro deti do 12ti let si muzes rezervovat detske jidlo a dostanou ho prednostne. Sedadla jsme si driv rezervovali pres net, ale co vim tak pred dvema lety rezervace mist zpoplatnili. Na delsich letech treba Dubaj - Jakarta nebo Singapur jsou jidla dve, vetsinou jsme to leteli v noci, takze vecere a pak snidane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
17.1.20 22:48

U všech aerolinek jsem vždy vybírala místa při online check in. Pokud si kupuješ letenky sama, většinou to jde za poplatek vybrat už při koupi. Jídlo se začíná servírovat když se letadlo dostane do letové hladiny. Cca do hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
17.1.20 22:50

Jinak výběr z menu je, ale zadní řady už většinou na výběr nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48970
18.1.20 01:17

Sedadla si vybírám při on-line check in.
Emirates jde bohužel s kvalitou služeb rapidně dolů. Takže na trase Praha-Dubaj už je jenom jedno jídlo + před přistáním výběr mini tyčinky KitKat nebo mini pytlíčku s popcornem. Dřív dávali před přistáním menší plněnou bagetu. Jídlo dostal kluk 2 hodiny po startu, já o něco později.
Jinak jídlo je výběr ze 2 variant pro dospělé. Na výběr jsem. zazim měla z jídel vždycky a to sedím. v různých částech letadla. Tím, že jsou to arabské aerolinky, tak v menu nečekej vepřové. Dítě mi dostává automaticky dětskou variantou, tam.nic na výběr není. Dostávají to dřív než ostatní cestující. Kromě jiného tam většinou mívají Brumíka, na kterého se.moje dítě nejvíc těší :mrgreen: a na začátku lezu dostávají děti ještě balíček s dárky od Emirates (pastelky, nějaký sesitek se zajimavostmi o destinacích, kam lítají, ponožky, dřív dostával tenkou deku). V té A380 ještě celkem často chodí s polaroidem a nabízí dětem focení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat