Dovolená - rady sem

7274
22.1.20 08:28

Dovolená, rady sem

Zdravím všechny.
Chci poprosit o rady a zkušenosti. Řešíme dovolenou. Dokud byli děti malé, jezdili jsme po ČR, předloni jsme byli autem na Pagu. Teď zvažujeme, jestli opět Chorvatsko s vlastním stravováním, tam bychom počítám dali tak 30,35tis. se vším, nebo all inclusive letecky, tam mi např Hurghada vychází cca 55tis.,což je asi dobrá cena. Ale vůbec se v tom nevyznám, jakou cestovku byste doporučili? Na co si dát pozor, na co koukat při výběru? Jdou tyto typy zájezdu platit splátkově? Vim, že Invia to tak měla, což bylo super. Ještě dodám, že máme tři kousky, 9,6,3.
Děkuji předem za jakékoliv rady, jsem z toho na větvi 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3001
22.1.20 08:47

@adeeelia My lítáme Egypt s Blue Stylem. Platí se natřikrát, tedy nevím jestli vždycky, ale nám to tak vychází. Objednáváme v prosinci na duben-květen. Též máme 3 děti, ale za 55 jsme teda nesehnali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 08:48

Ck Zemek, na Chorvatsko jsou specializovaní.
Loni jsme byli s nimiž v Trogiru ( autem, ale jde i autobusem) all inklusive na osobu cca 6000, kousek od moře, super.
Letos se chystáme zas. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
7274
22.1.20 08:51

@rezulka dala jsem předběžnou na toto.
Cena je lehce přes pasesát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7274
22.1.20 08:52

Anonymní:moc děkuji, mrknu :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890
22.1.20 08:53

@adeeelia Se všema českýma cestovkama jsem měla nějakou špatnou zkušenost - Fischer, Exim Tour i Blue Style. Nic velkého, jen jednou nám exim po příletu do Turecka bez mrknutí změnil hotel. :cert: Roky ale využíváme cestovky z Německa a Rakouska a tam to bylo vždy 100% a levnější. Akorát záleží na bydlišti. My to máme blíž do Vídně než do Prahy. Pokud jsi u hranic s Německem tak neváhej. Jinak už dnes většinou cestujeme bez cestovek, ale do jiných destinací. Do Egypta v létě nejezděte, teploty jsou tam příšerné. A vůbec bych ten Egypt dobře promyslela. :think: Jestli můžu doporučit, tak Řecko. Je sice dražší, ale třeba někde chytnete akci 2 děti zdarma, nebo tak něco…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890
22.1.20 08:55

@adeeelia Jo a jednou jsme si rezervovali hotel v Chorvatsku all incl. přes ItsBilla. To nebylo špatné. Akorát je to už pár let. Hotel nedoporučím, protože si ho nepamatuju.
Než nějaký hotel vybereš, přečti si recenze na Tripadvisoru. Na fotkách v cestovce vypadá všechno skvěle.
A ještě jedna připomínka. Nechci vypadat jako snobka (i když asi jsem :mrgreen: ) ale Egypt a 3 hvězdičky fakt neberte. V Chorvatsku, Řecku, Španělsku jo, ale v Egyptě ne. Tam jsou 5ti hvězdičkové hotely na úrovni 3 hvězd jinde ve světě.

Příspěvek upraven 22.01.20 v 08:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1315
22.1.20 08:57

A nevyjde to po vlastni ose lepe? Hotel sehnat pres booking, koupit letenky a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32168
22.1.20 09:00
@adeeelia píše:
Anonymní:moc děkuji, mrknu :palec: :palec:

hele bacha, 3* v Egypte je malo. Hledala bych 4 a 5.
a cervenec, padnete tam. Egypt je super brezen az kveten, byla jsem nekolikrat s malyma detma v rozmezi 1.4-31.5. a dobry.

Příspěvek upraven 22.01.20 v 09:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890
22.1.20 09:01
@Ernais píše:
A nevyjde to po vlastni ose lepe? Hotel sehnat pres booking, koupit letenky a hotovo.

To je nejlepší alternativa. Ale spíš pro člověka, který už něco nacestoval a trochu se v tom orientuje. Ví jak to funguje na letištích apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7274
22.1.20 09:02

@Ernais no, to bude u mého internetového umění trochu problém, mám strach, že to všechno nedokážu zorganizovat (ubytko, letenky, cesta z letiště), i když je mi jasné, že by to vyšlo lépe finančně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7274
22.1.20 09:02

@jkra okej, asi ten Egypt vzdáme, díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14878
22.1.20 09:03

Já bych s takhle malými dětmi do Egypta nejela. Za prvé jsou tam hygienické normy jiné, ať si říká kdo chce co chce a za druhé co tam s nimi? Výlety jsou buď potápění nebo na celý den někam za památkami a to pro děti není. Za mě Turecko, Řecko nebo to Chorvatsko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7274
22.1.20 09:04

@jkra jsem učitelka, takže jindy než v červenci jet nelze 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14878
22.1.20 09:05
@adeeelia píše:
@Ernais no, to bude u mého internetového umění trochu problém, mám strach, že to všechno nedokážu zorganizovat (ubytko, letenky, cesta z letiště), i když je mi jasné, že by to vyšlo lépe finančně :think:

Hele já jsem taky cestovková, obzvlášť s malým dítětem. Pořád je tam delegát, nějaká spojka a možnost reklamace zájezdu. Na vlastní pěst bych nejela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama