Dobrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 17:35
Dobrání antibiotik

Ahoj, když jsem v pondělí 26.3 dobrala poslední tabletku antibiotik muzu mít už v pondělí 2.4 nechráněný sex?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 31.03.18 17:54

Já se strašně omlouvám, ale po přečtení jsem se fakt zasmála.. Proč byste nemohla mít nechráněný sex? Záleží na tom, s čím jste se léčila

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 17:56
@Anonymní píše:
Ahoj, když jsem v pondělí 26.3 dobrala poslední tabletku antibiotik muzu mít už v pondělí 2.4 nechráněný sex?

Muzes cokoli, zalezi, jak moc se bojis pripadneho tehotenstvi ;) Ne, sranda :jazyk: Osobne bych jeste pro jistotu zvolilazvolila nejakou ochranu, ale uz je to pomerne nepravdepodobne, ze bys otehotnela, pokud tedy nemas po atb prujem.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 31.03.18 17:57

@Veronika.Berta tak ja to pochopila tak, ze bere HA a pta se, zda uz bude plne chranena, coz je velmi rozumny a zraly dotaz ;)

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18059 příspěvků 31.03.18 18:08

Moc to sem nepatří, ale připomnělo mi to ten vtip, jak radí ten doktor jako antikoncepci acylpyrin a žena se diví „a to jako pomůže?“ a doktor na to „no musíte ho udržet mezi koleny celé rande“

jinak já bych zbytek měsíce do ms se raději chránila jinak

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 18:31

Co si ještě pamatuju z letáčku od antikoncepce, tak by ses měla chránit až do MS. Jinak hrozí těhotenství.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 31.03.18 18:40

@Aspera : tak co si pamatuji já, tak při braní ATB plus týden po dobrání ATB se ještě chránit jinak, ale pro jistotu až od dalšího platicka ;)

Aspera
Generální žvanilka 20831 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 18:53

@myskalucka takže tak nějak podobně. :-) Jako po 10 letech už si toho moc nepamatuju a četla jsem ho kdo ví kdy předtím.

brumi
Kelišová 6520 příspěvků 31.03.18 19:27

Ano po dobrání atb je třeba počkat do ms nejmíň, mi vždy dr říkal raději nespoléhat než dobaštím další platičko…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 20:16

Ale když beru jednoslozkovou antikoncepci u které nemám ms? :nevim:

brumi
Kelišová 6520 příspěvků 01.04.18 07:02
@Anonymní píše:
Ale když beru jednoslozkovou antikoncepci u které nemám ms? :nevim:

jak jednurázovou, máš injekce, náplasti nebo jakou metodu? pokud jsi furt bez ms tak bych stejně počkala a použila další ochranu jako bys ms mívala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 09:10

@brumi jednoslozkovou- bez estrogenu, berou ji třeba kojici maminky a já u ni tu ms mám tak jednou za tři mesice

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 01.04.18 11:31

Záleží taky na tom, jaká ATB jste užívala. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 11:41

@Doctus duomox 1000 - penicilinové :(

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 01.04.18 11:48
@Anonymní píše:
@Doctus duomox 1000 - penicilinové :(

https://www.webmd.com/…ontrol-pills

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC3250726/
No effect on plasma estrogen concentration in controlled studies

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >