Krev ve stolici opakovaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  31.03.18 15:26
Krev ve stolici opakovaně

Ahoj, mám dotaz. Nedávno jsem prodělala zánět močové trubice, užívala jsem ATB a po jejich dobrání se mi asi 14 dní objevovala jasně červená krev ve stolici. Nebylo jí zrovna málo, ale nějaký extrém to taky nebyl. Prostě jen krev na toaleťáku. Pak se to vše srovnalo a vše bylo bez problémů. Teď užívám opět antibiotika (uběhl asi měsíc od zmizení krvácení ve stolici), tentokrát pro změnu na infekci tam dole a opět se u mě objevila krev ve stolici. Užívám i probiotika. Myslíte, že ATB můžou způsobit něco takového, jako je krvácení při stolici?? Jsem trošku vyděšená, nikdy se mi to nestávalo. Děkuju. Prosím o anonym.

Reklama

Reakce:

P.
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 31.03.18 16:17

To s atb asi souvislost mit nebude…spis hemoroidy nebo analni trhlina…

Anonymní  31.03.18 16:17

Možná porušují sliznici střeva a ta krvácí, nebo hemeroidy? :think: Každopádně byxh šla k dr.

Anonymní  31.03.18 17:49

Ale proč se to děje jen při ATB? Pochopím, kdyby to bylo i mimo užívání ATB, ale děje se to jen tehdy.. tak to pak nedává smysl. žádné jiné potíže nemám… :zed:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 31.03.18 19:56

Tak vypadá to, že to bude souviset s antibiotiky. Možná nejaká reakce na nejaké složení? Atb c elkove porusuji sliznici ve strevech, tak to možná muže mit souvislost.Ale nevim. Sla byc se poradit s doktorkou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama