Krev ve stolici opakovaně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 15:26
Krev ve stolici opakovaně

Ahoj, mám dotaz. Nedávno jsem prodělala zánět močové trubice, užívala jsem ATB a po jejich dobrání se mi asi 14 dní objevovala jasně červená krev ve stolici. Nebylo jí zrovna málo, ale nějaký extrém to taky nebyl. Prostě jen krev na toaleťáku. Pak se to vše srovnalo a vše bylo bez problémů. Teď užívám opět antibiotika (uběhl asi měsíc od zmizení krvácení ve stolici), tentokrát pro změnu na infekci tam dole a opět se u mě objevila krev ve stolici. Užívám i probiotika. Myslíte, že ATB můžou způsobit něco takového, jako je krvácení při stolici?? Jsem trošku vyděšená, nikdy se mi to nestávalo. Děkuju. Prosím o anonym.

Reakce:

P.
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 31.03.18 16:17

To s atb asi souvislost mit nebude…spis hemoroidy nebo analni trhlina…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 16:17

Možná porušují sliznici střeva a ta krvácí, nebo hemeroidy? :think: Každopádně byxh šla k dr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 17:49

Ale proč se to děje jen při ATB? Pochopím, kdyby to bylo i mimo užívání ATB, ale děje se to jen tehdy.. tak to pak nedává smysl. žádné jiné potíže nemám… :zed:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 31.03.18 19:56

Tak vypadá to, že to bude souviset s antibiotiky. Možná nejaká reakce na nejaké složení? Atb c elkove porusuji sliznici ve strevech, tak to možná muže mit souvislost.Ale nevim. Sla byc se poradit s doktorkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >