Dobré škrabadlo pro kočku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 28.05.19 15:41
Dobré škrabadlo pro kočku

Zdravím dáte mi prosím typ na dobré škrabadlo? Nějaké 120-160 cm co něco vydrží, lae zase ne úplně mega drahé? Bude pro dospělou drobnější kočku a jedno kotě. :)

Reakce:
robinka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 28.05.19 15:47

Nedavno prodávali v Kauflandu ve vyprodeji toto, stalo 400,– Kč, ale šly celkem na dračku.

Zkus mrknout u vas.

LilyJane
Kecalka 190 příspěvků 28.05.19 15:54

Po zkušenostech s otřesnými škrabadly z hornbachu a různých petcenter jsem šla do RajenPets a nelituju - jsou opravdu masivní a kvalitní. Ale já mám dva obrovské ragdolly, kteří tomu škrabadlu opravdu nic nedarují.
Pokud máte obyčejné kočky, které neváží tunu a nejsou demoliční četou tak myslím, že by jste si vybrala třeba v zoohitu - tam mívají hezké a za slušnou cenu.
Edit adminem: reklama
My původně měli „Škrabadlo Natural Home III Vodní Hyacint 154 cm“ - ale jak jsem psala, kočky ho přerostly a naprosto zdemolovaly :D Pro větší kočky už bych nikde jinde než v rajenpets nekupovala (protože nebudu co dva roky kupovat nové), ale pro ty normální jsou dostačující.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 29.05.19 13:33

Díky. Líbí se mi moc tyto dvě tak přemýšlím že jedn z nich pořídím:) To na první fotce se mi líbí o fous více:)

LilyJane
Kecalka 190 příspěvků 29.05.19 19:18

@Renitko Jsou obě moc hezké. To už je pak o vlastním vkusu :) Ale z toho prvního se budou líp čistit chlupy než z těch pletených košů :)

Váš příspěvek
Reklama